1 Akademitapes е компанија за производство на траки за лепење Wholesale NFL/NHL/MLB/NBA/NCAA Jerseys

Занас


Со квалитетни производи и услуги да ги задоволиме потребите на нашите муштерии, да дадеме придонес во развојот на националната економија и со одлучност постојано зголемувајќи се да создадеме вредност за споделување .

parallax background

АКАДЕМИ

е фирма која што нуди продажба на повеќе артикли за лепење, пакување, филмови за заштита на површини, стреч фолии и др. Како премачкувачки слој се користат лепила на база на акрилна смола и кополимер од нова генерација отпорен на високи (80 *C) и ниски (-38 *C) температури и растворливост од вода.

Поради тоа, овие траки можат да се користат за пакување во прехрамбената, фармацевската, козметичката индустрија и многу други.

Види Повеќе
Wholesale NFL/NHL/MLB/NBA/NCAA Jerseys for sale,where to buy cheap jerseys.
Fatal error: Uncaught exception 'wfWAFStorageFileException' with message 'Unable to verify temporary file contents for atomic writing.' in /home/selftape/public_html/wp-content/plugins/wordfence/vendor/wordfence/wf-waf/src/lib/storage/file.php:46 Stack trace: #0 /home/selftape/public_html/wp-content/plugins/wordfence/vendor/wordfence/wf-waf/src/lib/storage/file.php(567): wfWAFStorageFile::atomicFilePutContents('/home/selftape/...', '<?php exit('Acc...') #1 [internal function]: wfWAFStorageFile->saveConfig() #2 {main} thrown in /home/selftape/public_html/wp-content/plugins/wordfence/vendor/wordfence/wf-waf/src/lib/storage/file.php on line 46
11