1 Нега Wholesale NFL/NHL/MLB/NBA/NCAA Jerseys

Шопинг кошничка

0 ставка(и) - 0 MKD
Вашата шопинг кошничка е празна!

Нега

ЛистаМрежа
Прикажи:
Сортирај по:
Пилинг за Раце DEPILEVE 200мл
Ексфолирачки гел DERMO PEEL 200мл Механички пилинг специјално наменет за раце. Ја подготвува кожа..
670 MKD
без ДДВ: 568 MKD
Ракавици за парафински третман (фротирски) DEPILEVE x1 Ракавици за парафински третман (фротирски) DEPILEVE x1
Фротирски ракавици за интензивен парафински третман. Материјалот е мек и пријатен за кожата,..
250 MKD
без ДДВ: 212 MKD
Чизмички за парафински третман (фротирски) DEPILEVE x1 Чизмички за парафински третман (фротирски) DEPILEVE x1
Фротирски чорапи за интензивен парафински третман. Материјалот е мек и пријатен за кожата, и делу..
250 MKD
без ДДВ: 212 MKD
ХИДРА СИСТЕМ: Парафинска крема за тело со витамин А & E со хидро (Мини-Сауна) DEPILEVE 450 мл ХИДРА СИСТЕМ: Парафинска крема за тело со витамин А & E со хидро (Мини-Сауна) DEPILEVE 450 мл
Неверојатна длабинска хидратација и потхранување на ткивото на кожата. Кремата е нежна и одлична ..
720 MKD
без ДДВ: 610 MKD
Крем за ексфолијација ANESI 200мл
Механички кремаст ексфолиатор со семки од кајсија: Атомизираните гранули го контролираат ниво..
830 MKD
без ДДВ: 703 MKD
Парафин за многу Чувствителна кожа DEPILEVE 450мл
Нова генерација специјален бел Парафин за хипер-сензитивна кожа, со ниска точка на топење. Специј..
420 MKD
без ДДВ: 356 MKD
Крема за Раце INSIGHT 100мл (Organic)
Крема за раце со Органски екстракти. Чувствувате дека веднаш ги освежува рацете (со разладувачки ..
240 MKD
без ДДВ: 203 MKD
-20%
Купка за Тело INSIGHT 500мл (Organic)
Купка за тело со Органски екстракти. Нежно ја чисти кожата и не го нарушува хидро-липидниот балан..
288 MKD360 MKD
без ДДВ: 244 MKD
-36%
Лосион за Тело INSIGHT 250мл (Organic)
Лосион за тело со Органски екстракти. Длабински го потхранува епидермисот и му ја подобрува струк..
290 MKD450 MKD
без ДДВ: 246 MKD
Масло за Тело INSIGHT 150мл (Organic)
Масло за тело со Органски екстракти. Навлажнува и заштитува. Регенерира и и ја враќа еластичноста..
560 MKD
без ДДВ: 475 MKD
Крема за Раце INSIGHT 75мл (Organic)
Крема за раце со Органски екстракти. Ги регенерира и негува дури и најсувите, испукани раце. Л..
230 MKD
без ДДВ: 195 MKD
Колаген Еластин Depileve 200мл.
ХИДРАТАЦИЈА и РЕГЕНЕРАЦИЈА Производ со колаген и еластин специјално дизајниран за зацврстување..
370 MKD
без ДДВ: 314 MKD

За нас

Нашата компанија ја започна својата историја на формирање во време кога пазарот на професионалната козметичка индустрија во нашата земја беше се уште во подем. И со текот на времето го заслужи правото да се смета за еден од лидерите на македонскиот професионален козметички пазар. Сите овие години ние работевме со цел на нашите клиенти да им обезбедиме полесно работење со поголема профитабилност во својот бизнис.

Повеќе..

Контакт

  • +389 (02) 3109 130
  • info@depileve.com.mk

Facebook

Геминис Интернатионал © 2019. UKION SHOPS
Wholesale NFL/NHL/MLB/NBA/NCAA Jerseys for sale,where to buy cheap jerseys. 11