1 Серум за Поттикнување на Растот на Трепките ANESI 5мл Wholesale NFL/NHL/MLB/NBA/NCAA Jerseys

Шопинг кошничка

0 ставка(и) - 0 MKD
Вашата шопинг кошничка е празна!
Серум за Поттикнување на Растот на Трепките ANESI 5мл

Серум за Поттикнување на Растот на Трепките ANESI 5мл

510 MKD
Производител: Anesi
Шифра на производ: ANJ02
Достапност (кол. на залиха): На залиха
Количина:

ЗАЈАКНУВА, ЗГУСНУВА и го стимулира РАСТОТ.

66% ПОДОЛГИ и ПОГУСТИ трепки за само 28 дена.

Текстура: серум

  • Ги зајакнува трепките и го стимулира нивниот раст после долготракно користење на вештачки трепки
  • Ги негува трепките и веѓите
  • Ги заштитува трепките

Активни состојки:

  • Хидролизиран соја протеин
  • Екстракт од див костен
  • Хидролизиран кератин

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

За нас

Нашата компанија ја започна својата историја на формирање во време кога пазарот на професионалната козметичка индустрија во нашата земја беше се уште во подем. И со текот на времето го заслужи правото да се смета за еден од лидерите на македонскиот професионален козметички пазар. Сите овие години ние работевме со цел на нашите клиенти да им обезбедиме полесно работење со поголема профитабилност во својот бизнис.

Повеќе..

Контакт

  • +389 (02) 3109 130
  • info@depileve.com.mk

Facebook

Геминис Интернатионал © 2019. UKION SHOPS
Wholesale NFL/NHL/MLB/NBA/NCAA Jerseys for sale,where to buy cheap jerseys.11