1 Серум за Оштетени врвови (Органски екстракти) INSIGHT 50мл Wholesale NFL/NHL/MLB/NBA/NCAA Jerseys

Шопинг кошничка

0 ставка(и) - 0 MKD
Вашата шопинг кошничка е празна!
Серум за Оштетени врвови (Органски екстракти) INSIGHT 50мл

Серум за Оштетени врвови (Органски екстракти) INSIGHT 50мл

290 MKD450 MKD
Производител: Insight
Шифра на производ: IE075
Достапност (кол. на залиха): На залиха
Количина:
Ги обновува раздвоените врвови, ја хидрира косата и ја прави мека и сјајна.
Се нанесуваат неколку капки на врвовите на влажна или сува коса. Не се плакне.
 
Содржи масло од рози за регенерација и заштита, Органски фитокомплекс
за регенерација (слез, алтеа и невен) за хидратација и зацврстување.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи
Тагови: serum, kosa, osteteni, vrvovi, suva

За нас

Нашата компанија ја започна својата историја на формирање во време кога пазарот на професионалната козметичка индустрија во нашата земја беше се уште во подем. И со текот на времето го заслужи правото да се смета за еден од лидерите на македонскиот професионален козметички пазар. Сите овие години ние работевме со цел на нашите клиенти да им обезбедиме полесно работење со поголема профитабилност во својот бизнис.

Повеќе..

Контакт

  • +389 (02) 3109 130
  • info@depileve.com.mk

Facebook

Геминис Интернатионал © 2019. UKION SHOPS
Wholesale NFL/NHL/MLB/NBA/NCAA Jerseys for sale,where to buy cheap jerseys.11