1 Мажи Wholesale NFL/NHL/MLB/NBA/NCAA Jerseys

Шопинг кошничка

0 ставка(и) - 0 MKD
Вашата шопинг кошничка е празна!

Мажи

Мажи
Сакате беспрекорно средено лице? И кожа чиј допир повикува на непроспиени ноќи.
Ви спакувавме модерни производи специјализирани за мажи, интересни за сите сетила...
Одберете на линкот:
ЛистаМрежа
Прикажи:
Сортирај по:
Колор гел боја за коса за мажи 60мл + Активатор 150мл. Колор гел боја за коса за мажи 60мл + Активатор 150мл.
Основата на гелот е формулирана со иновативни полимери и немaсни додатоци, така што пигментите ..
350 MKD
без ДДВ: 297 MKD
Боја за Веѓи, Трепки и Брада OXEYE 22мл Боја за Веѓи, Трепки и Брада OXEYE 22мл
Боја за покривање на бели влакна и визуелно нагласување на влакна на лицето: брадата, веѓите и трепк..
390 MKD
без ДДВ: 331 MKD
СУПЕР Пакет за мажи СО БРАДА: Шампон за брада + Масло за брада + Шампон за коса/тело (Organic)
ПРОМОТИВЕН СУПЕР ПАКЕТ (за мажи со брада)   - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - ..
1.020 MKD
без ДДВ: 864 MKD
Четка за Брада и Мустаќи BEARD Club
Четката е изработена од 100% природни влакна. Употреба: Се одржува со топла вода и сапун. ..
750 MKD
без ДДВ: 636 MKD
Жилет за Бричење со дрвена рачка BEARD Club
Ергономски дизајн со дрвена рачка. Употреба: Хигиенски- жилетот се менува по секоја употреба. ..
1.200 MKD
без ДДВ: 1.017 MKD
Балсам за Брада BEARD Club 50мл
Вистински мелем за лицето. Истовремено ја храни брадата и го враќа здравјето и ја прави мека. Бал..
530 MKD
без ДДВ: 449 MKD
Шампон за Брада и Мустаќи BEARD Club 150мл
Хигиенски шампон за миење на брада и лице, со минимално пенење. Нежно ги отстранува нечистотиите, п..
340 MKD
без ДДВ: 288 MKD
Гел за после Бричење (After-Shave) BEARD Club 100мл
Смирувачки и освежувачки гел кој ја хидрира и негува кожата после бричењето, ги ублажува црвенилата..
540 MKD
без ДДВ: 458 MKD
Масло за Брада со мирис на Цитрон или Килибар BEARD Club 50мл
Природно ароматизирано масло за брада кое ја уредува, омекнува, заштитува и навлажнува брадата, отс..
510 MKD
без ДДВ: 432 MKD
Нежно млеко за Бричење BEARD Club 150мл
Го олеснува бричењето, ја навлажнува и потхранува кожата, ги ублажува црвенилата, иритациите и чеша..
460 MKD
без ДДВ: 390 MKD
MAN SECRET Крем за мажи ANESI 50мл. MAN SECRET Крем за мажи ANESI 50мл.
Целата енергија од вселената и Земјата комбинирани во најдобро чувана тајна за мажи. Уникатен еликси..
1.330 MKD
без ДДВ: 1.127 MKD
Масло за нега на Брада INSIGHT 50мл (Organic)
Ја отплеткува брадата и го елиминира фризи-ефектот. Брадата омекнува и станува свилена, без да се с..
420 MKD
без ДДВ: 356 MKD
-25%
Мулти-функционално масло за Бричење INSIGHT 50мл (Organic)
Масло со 2 Функции: Го олеснува бричењето и ја негува кожата; Хранливо масло што ..
315 MKD420 MKD
без ДДВ: 267 MKD

За нас

Нашата компанија ја започна својата историја на формирање во време кога пазарот на професионалната козметичка индустрија во нашата земја беше се уште во подем. И со текот на времето го заслужи правото да се смета за еден од лидерите на македонскиот професионален козметички пазар. Сите овие години ние работевме со цел на нашите клиенти да им обезбедиме полесно работење со поголема профитабилност во својот бизнис.

Повеќе..

Контакт

  • +389 (02) 3109 130
  • info@depileve.com.mk

Facebook

Геминис Интернатионал © 2019. UKION SHOPS
Wholesale NFL/NHL/MLB/NBA/NCAA Jerseys for sale,where to buy cheap jerseys. 11