1 Производи на акција Wholesale NFL/NHL/MLB/NBA/NCAA Jerseys

Шопинг кошничка

0 ставка(и) - 0 MKD
Вашата шопинг кошничка е празна!

Производи на акција

ЛистаМрежа
Прикажи:
Сортирај по:
-25%
2 ВО 1: Смирувачка крема за Лице и After-Shave INSIGHT 100мл (Organic)
Специјално дизајниран и за најчувствителната кожа. Ја смирува иритацијата. Упатство за употреба: ..
240 MKD320 MKD
без ДДВ: 203 MKD
-36%
Безмасно масло за Обликување (Органски екстракти) INSIGHT 250мл
Масло кое го контролира статичкиот електрицитет и дава уреден изглед. Додава волумен, хид..
290 MKD450 MKD
без ДДВ: 246 MKD
-20%
Купка за Тело INSIGHT 500мл (Organic)
Купка за тело со Органски екстракти. Нежно ја чисти кожата и не го нарушува хидро-липидниот балан..
288 MKD360 MKD
без ДДВ: 244 MKD
-36%
Лосион за Тело INSIGHT 250мл (Organic)
Лосион за тело со Органски екстракти. Длабински го потхранува епидермисот и му ја подобрува струк..
290 MKD450 MKD
без ДДВ: 246 MKD
-21%
Лосион против Опаѓање INSIGHT 100мл
Третман за зајакнување на коренот и спечува опаѓање на косата. Збогатен со органски екстракти од ди..
420 MKD530 MKD
без ДДВ: 356 MKD
-40%
Маска против Оштетена коса (Органска) INSIGHT 250мл
Реконструира и длабински исхранува. Наменета за оштетена и истоштена коса. Содржи: Органски пченичн..
162 MKD270 MKD
без ДДВ: 137 MKD
-25%
Мулти-функционално масло за Бричење INSIGHT 50мл (Organic)
Масло со 2 Функции: Го олеснува бричењето и ја негува кожата; Хранливо масло што ..
315 MKD420 MKD
без ДДВ: 267 MKD
-36%
Серум за Оштетени врвови (Органски екстракти) INSIGHT 50мл
Ги обновува раздвоените врвови, ја хидрира косата и ја прави мека и сјајна. Се нанесуваат неколку..
290 MKD450 MKD
без ДДВ: 246 MKD

За нас

Нашата компанија ја започна својата историја на формирање во време кога пазарот на професионалната козметичка индустрија во нашата земја беше се уште во подем. И со текот на времето го заслужи правото да се смета за еден од лидерите на македонскиот професионален козметички пазар. Сите овие години ние работевме со цел на нашите клиенти да им обезбедиме полесно работење со поголема профитабилност во својот бизнис.

Повеќе..

Контакт

  • +389 (02) 3109 130
  • info@depileve.com.mk

Facebook

Геминис Интернатионал © 2019. UKION SHOPS
Wholesale NFL/NHL/MLB/NBA/NCAA Jerseys for sale,where to buy cheap jerseys.11