1 Лосион за Тело INSIGHT 250мл (Organic) Wholesale NFL/NHL/MLB/NBA/NCAA Jerseys

Шопинг кошничка

0 ставка(и) - 0 MKD
Вашата шопинг кошничка е празна!
Лосион за Тело INSIGHT 250мл (Organic)

Лосион за Тело INSIGHT 250мл (Organic)

290 MKD450 MKD
Производител: Insight
Шифра на производ: IE101
Достапност (кол. на залиха): На залиха
Количина:

Лосион за тело со Органски екстракти.

Длабински го потхранува епидермисот и му ја подобрува структурата.

Кожата станува цврста и кадифено мека.

Против стареење на кожата.

 

Состав: Сурови билки што го штитат вашето здравје во комбинација

со озонска вода, за темелна дезинфекција.

Анти-алергиски.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи
Тагови: organsko, mleko, telo, suva, koza

За нас

Нашата компанија ја започна својата историја на формирање во време кога пазарот на професионалната козметичка индустрија во нашата земја беше се уште во подем. И со текот на времето го заслужи правото да се смета за еден од лидерите на македонскиот професионален козметички пазар. Сите овие години ние работевме со цел на нашите клиенти да им обезбедиме полесно работење со поголема профитабилност во својот бизнис.

Повеќе..

Контакт

  • +389 (02) 3109 130
  • info@depileve.com.mk

Facebook

Геминис Интернатионал © 2019. UKION SHOPS
Wholesale NFL/NHL/MLB/NBA/NCAA Jerseys for sale,where to buy cheap jerseys.11