1 Купка за Тело INSIGHT 500мл (Organic) Wholesale NFL/NHL/MLB/NBA/NCAA Jerseys

Шопинг кошничка

0 ставка(и) - 0 MKD
Вашата шопинг кошничка е празна!
Купка за Тело INSIGHT 500мл (Organic)

Купка за Тело INSIGHT 500мл (Organic)

288 MKD360 MKD
Производител: Insight
Шифра на производ: IE100
Достапност (кол. на залиха): На залиха
Количина:

Купка за тело со Органски екстракти.

Нежно ја чисти кожата и не го нарушува хидро-липидниот баланс

на кожата и одбрамбениот систем. Смирува и навлажнува.

Против стареење на кожата.

 

Состав: Сурови билки што го штитат вашето здравје во комбинација

со озонска вода, за темелна дезинфекција.

Анти-оксидант.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи
Тагови: organska, kupka, telo, suva, koza

За нас

Нашата компанија ја започна својата историја на формирање во време кога пазарот на професионалната козметичка индустрија во нашата земја беше се уште во подем. И со текот на времето го заслужи правото да се смета за еден од лидерите на македонскиот професионален козметички пазар. Сите овие години ние работевме со цел на нашите клиенти да им обезбедиме полесно работење со поголема профитабилност во својот бизнис.

Повеќе..

Контакт

  • +389 (02) 3109 130
  • info@depileve.com.mk

Facebook

Геминис Интернатионал © 2019. UKION SHOPS
Wholesale NFL/NHL/MLB/NBA/NCAA Jerseys for sale,where to buy cheap jerseys.11