1 Безмасно масло за Обликување (Органски екстракти) INSIGHT 250мл Wholesale NFL/NHL/MLB/NBA/NCAA Jerseys

Шопинг кошничка

0 ставка(и) - 0 MKD
Вашата шопинг кошничка е празна!
Безмасно масло за Обликување (Органски екстракти) INSIGHT 250мл

Безмасно масло за Обликување (Органски екстракти) INSIGHT 250мл

290 MKD450 MKD
Производител: Insight
Шифра на производ: IE071
Достапност (кол. на залиха): На залиха
Количина:
Масло кое го контролира статичкиот електрицитет и дава уреден изглед.
Додава волумен, хидратација и еластичност на косата, без чувство на тежина.
Збогатено со екстракти од гинко билоба и алое вера.
 
Не содржи СЛС, минерални масла, парабени, силикони, вештачки бои и мириси 
кои можат да предизвикаат алергиски реакции.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи
Тагови: bezmasno, maslo, oblikuvanje, kosa, nega

За нас

Нашата компанија ја започна својата историја на формирање во време кога пазарот на професионалната козметичка индустрија во нашата земја беше се уште во подем. И со текот на времето го заслужи правото да се смета за еден од лидерите на македонскиот професионален козметички пазар. Сите овие години ние работевме со цел на нашите клиенти да им обезбедиме полесно работење со поголема профитабилност во својот бизнис.

Повеќе..

Контакт

  • +389 (02) 3109 130
  • info@depileve.com.mk

Facebook

Геминис Интернатионал © 2019. UKION SHOPS
Wholesale NFL/NHL/MLB/NBA/NCAA Jerseys for sale,where to buy cheap jerseys.11