1 Мулти-функционално масло за Бричење INSIGHT 50мл (Organic) Wholesale NFL/NHL/MLB/NBA/NCAA Jerseys

Шопинг кошничка

0 ставка(и) - 0 MKD
Вашата шопинг кошничка е празна!
Мулти-функционално масло за Бричење INSIGHT 50мл (Organic)

Мулти-функционално масло за Бричење INSIGHT 50мл (Organic)

315 MKD420 MKD
Производител: Insight
Шифра на производ: IE152
Достапност (кол. на залиха): На залиха
Количина:
Масло со 2 Функции:
  1. Го олеснува бричењето и ја негува кожата;
  2. Хранливо масло што ја отплеткува брадата.
Упатство за употреба: Нанесете неколку капки на лицето пред бричење.
Заштитува од иритација.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи
Тагови: maslo, nega, brada, bricenje, koza

За нас

Нашата компанија ја започна својата историја на формирање во време кога пазарот на професионалната козметичка индустрија во нашата земја беше се уште во подем. И со текот на времето го заслужи правото да се смета за еден од лидерите на македонскиот професионален козметички пазар. Сите овие години ние работевме со цел на нашите клиенти да им обезбедиме полесно работење со поголема профитабилност во својот бизнис.

Повеќе..

Контакт

  • +389 (02) 3109 130
  • info@depileve.com.mk

Facebook

Геминис Интернатионал © 2019. UKION SHOPS
Wholesale NFL/NHL/MLB/NBA/NCAA Jerseys for sale,where to buy cheap jerseys.11