1 Face Food Wholesale NFL/NHL/MLB/NBA/NCAA Jerseys

Шопинг кошничка

0 ставка(и) - 0 MKD
Вашата шопинг кошничка е празна!

Face Food

Face Food

Концентрирани маски, за длабоко потхранување на лицето.

Секое пакување оди во пар од 2 маски.  

 

ЛистаМрежа
Прикажи:
Сортирај по:
Дуо-маска: Кајсија-Манго & Грејпфрут-Киви
Wow! 2 различни маски во едно пакување Маска: Кајсија-Манго (за ексфолијација) Направете..
55 MKD
без ДДВ: 47 MKD
Дуо-микс: Морска Кал & Авокадо-Орев
Wow! 2 различни маски во едно пакување Маска: кал од Мртво Море (прочистување) Морски ал..
55 MKD
без ДДВ: 47 MKD
Дуо-микс: Портокал Витамин Ц & Краставица-Јаболка FACE FOOD
Wow! 2 различни маски во едно пакување Маска: Портокал и витамин Ц (Peel Off) Излупете г..
55 MKD
без ДДВ: 47 MKD
Дуо-микс: Рибизла-Боровинка & Лајм-Лимон FACE FOOD
Wow! 2 различни маски во едно пакување Маска: Рибизла и боровинка (Peel Off) Излупете ..
55 MKD
без ДДВ: 47 MKD

За нас

Нашата компанија ја започна својата историја на формирање во време кога пазарот на професионалната козметичка индустрија во нашата земја беше се уште во подем. И со текот на времето го заслужи правото да се смета за еден од лидерите на македонскиот професионален козметички пазар. Сите овие години ние работевме со цел на нашите клиенти да им обезбедиме полесно работење со поголема профитабилност во својот бизнис.

Повеќе..

Контакт

  • +389 (02) 3109 130
  • info@depileve.com.mk

Facebook

Геминис Интернатионал © 2019. UKION SHOPS
Wholesale NFL/NHL/MLB/NBA/NCAA Jerseys for sale,where to buy cheap jerseys. 11