1 Маски Wholesale NFL/NHL/MLB/NBA/NCAA Jerseys

Шопинг кошничка

0 ставка(и) - 0 MKD
Вашата шопинг кошничка е празна!

Маски

ЛистаМрежа
Прикажи:
Сортирај по:
ReNew YOU-  Pro Age - Маска за лице за баланс на кожата
Како втора кожа, оваа текстилна маска со инфузиран Витамин Б5, видливо и брзо хидрира и ја омекнува ..
125 MKD
без ДДВ: 106 MKD
ReNew YOU - Detox & hydrogel mask - Детокс и хидрогел маска
Ги минимизира порите и се бори против знаците на стареење. Хидрогел маската е во два дела со што се ..
270 MKD
без ДДВ: 229 MKD
ReNew YOU Gold Eye Masks - Златна маска за очи
Освежете ги изморените очи и намалете ги темните кругови околу нив со нашите златни маски за очи. ..
199 MKD
без ДДВ: 169 MKD
ReNew YOU 24K Gold Firming Mask - 24 Каратна Златна маска
Подмладување и спречување на опуштена кожа со нашата 24 ЗЛАТНА маска.  Збогатена со моќни ам..
220 MKD
без ДДВ: 186 MKD
Дуо-маска: Кајсија-Манго & Грејпфрут-Киви
Wow! 2 различни маски во едно пакување Маска: Кајсија-Манго (за ексфолијација) Направете..
55 MKD
без ДДВ: 47 MKD
Дуо-микс: Морска Кал & Авокадо-Орев
Wow! 2 различни маски во едно пакување Маска: кал од Мртво Море (прочистување) Морски ал..
55 MKD
без ДДВ: 47 MKD
Дуо-микс: Портокал Витамин Ц & Краставица-Јаболка FACE FOOD
Wow! 2 различни маски во едно пакување Маска: Портокал и витамин Ц (Peel Off) Излупете г..
55 MKD
без ДДВ: 47 MKD
Дуо-микс: Рибизла-Боровинка & Лајм-Лимон FACE FOOD
Wow! 2 различни маски во едно пакување Маска: Рибизла и боровинка (Peel Off) Излупете ..
55 MKD
без ДДВ: 47 MKD
Термална фолија
Термална фолија за зголемување на ефектот од маските за тело. Ја затоплува кожата и ги отвора мик..
79 MKD
без ДДВ: 67 MKD
Пилинг за тело од Капини Пилинг за тело од Капини
Ќе направите убав пилинг со овој нежен оператор, џем спакуван со сочни и слатки Капини и Грозје -..
450 MKD
без ДДВ: 381 MKD
Смути за тело од Гоџи бобинки Смути за тело од Гоџи бобинки
Задржете ја влагата со раскош потпомогнато од овој лесен и супер овошен смути. Дозволете му на ..
450 MKD
без ДДВ: 381 MKD
Смути за тело од Бурити овошје Смути за тело од Бурити овошје
Завиткајте ја Вашата кожа во мек пешкир кој е полн со потентни антиоксиданти. Интензивната свежа ..
450 MKD
без ДДВ: 381 MKD
Anti-Age Смути за тело од Акаи бобинки 200ml Anti-Age Смути за тело од Акаи бобинки 200ml
Збогум на сувата кожа, Здраво на свилено нежната кожа!   Намачкајте од ова супер сочно см..
450 MKD
без ДДВ: 381 MKD
MEN Deep Pore Peeloff- за длабинско чистење на порите MEN Deep Pore Peeloff- за длабинско чистење на порите
Маска за мажи, за длабинско чистење на порите. Го отстранува себумот и нечистотиите од порите. ..
79 MKD
без ДДВ: 67 MKD

За нас

Нашата компанија ја започна својата историја на формирање во време кога пазарот на професионалната козметичка индустрија во нашата земја беше се уште во подем. И со текот на времето го заслужи правото да се смета за еден од лидерите на македонскиот професионален козметички пазар. Сите овие години ние работевме со цел на нашите клиенти да им обезбедиме полесно работење со поголема профитабилност во својот бизнис.

Повеќе..

Контакт

  • +389 (02) 3109 130
  • info@depileve.com.mk

Facebook

Геминис Интернатионал © 2019. UKION SHOPS
Wholesale NFL/NHL/MLB/NBA/NCAA Jerseys for sale,where to buy cheap jerseys. 11