1 Нега Wholesale NFL/NHL/MLB/NBA/NCAA Jerseys

Шопинг кошничка

0 ставка(и) - 0 MKD
Вашата шопинг кошничка е празна!

Нега

ЛистаМрежа
Прикажи:
Сортирај по:
Купка за раце CRISNAIL 28 x 71 гр
Растворливи соли со календула, лимон и алги, за избелување и чистење на ноктите. Арома терапија, ..
420 MKD
без ДДВ: 356 MKD
Турпија за Полирање со 3 површини CRISNAIL Турпија за Полирање со 3 површини CRISNAIL
Турпија за фино измазнување и полирање на ноктот. Намена: за мазни и сјајни нокти (со ефект на ог..
100 MKD
без ДДВ: 85 MKD
Масло за Кутикули од Манго CRISNAIL 9 мл
Супер-хидратантно Масло од Манго за кутикули Crisnail 10 ml  Се користи за обновување и освежу..
195 MKD
без ДДВ: 165 MKD
ХИДРА СИСТЕМ: Парафинска крема за тело со витамин А & E со хидро (Мини-Сауна) DEPILEVE 450 мл ХИДРА СИСТЕМ: Парафинска крема за тело со витамин А & E со хидро (Мини-Сауна) DEPILEVE 450 мл
Неверојатна длабинска хидратација и потхранување на ткивото на кожата. Кремата е нежна и одлична ..
720 MKD
без ДДВ: 610 MKD
Парафин за многу Чувствителна кожа DEPILEVE 450мл
Нова генерација специјален бел Парафин за хипер-сензитивна кожа, со ниска точка на топење. Специј..
420 MKD
без ДДВ: 356 MKD
Хидратантна Крема за Раце со АХА Овошни киселини Depileve 75мл.
Специјално дизајниран крем за длабока хидратација, со пријатна арома , збогатен со АХА овошни кисели..
250 MKD
без ДДВ: 212 MKD
Колаген Еластин Depileve 200мл.
ХИДРАТАЦИЈА и РЕГЕНЕРАЦИЈА Производ со колаген и еластин специјално дизајниран за зацврстување..
370 MKD
без ДДВ: 314 MKD

За нас

Нашата компанија ја започна својата историја на формирање во време кога пазарот на професионалната козметичка индустрија во нашата земја беше се уште во подем. И со текот на времето го заслужи правото да се смета за еден од лидерите на македонскиот професионален козметички пазар. Сите овие години ние работевме со цел на нашите клиенти да им обезбедиме полесно работење со поголема профитабилност во својот бизнис.

Повеќе..

Контакт

  • +389 (02) 3109 130
  • info@depileve.com.mk

Facebook

Геминис Интернатионал © 2019. UKION SHOPS
Wholesale NFL/NHL/MLB/NBA/NCAA Jerseys for sale,where to buy cheap jerseys. 11