1 Надградба (гел) Wholesale NFL/NHL/MLB/NBA/NCAA Jerseys

Шопинг кошничка

0 ставка(и) - 0 MKD
Вашата шопинг кошничка е празна!

Надградба (гел)

ЛистаМрежа
Прикажи:
Сортирај по:
Завршен Розе гел (нова формула) CRISNAIL 15мл
Сјаен гел финиш со блага розе боја, за гел и акрил нокти.   ..
1.300 MKD
без ДДВ: 1.102 MKD
Мек Розе гел за скулптурирање (нова формула) CRISNAIL 15мл
Розев густ билдер гел за скулптутрирање. ..
1.500 MKD
без ДДВ: 1.271 MKD
Гел во Поларно-Бела боја (Нова формула) CRISNAIL 15мл
Екстремно бел гел, со способност за самоконтрола и лесен за нанесување.   ..
1.500 MKD
без ДДВ: 1.271 MKD
Беж-боја Завршен гел (Нова формула) CRISNAIL 15мл
Гел сјаен финиш со нежна беж боја, за гел и акрил нокти.   ..
1.300 MKD
без ДДВ: 1.102 MKD
Безбоен Завршен гел (Нова формула) CRISNAIL 15мл
Безбоен гел финиш за гелни и акрилни нокти.   ..
1.300 MKD
без ДДВ: 1.102 MKD
Млечно-Бел гел (Нова формула) CRISNAIL 15мл
Млечно бела боја на гел. Одличен за француски и млечно бели нокти. ..
1.500 MKD
без ДДВ: 1.271 MKD
Гел за Интензивна камуфлажа (Нова формула) CRISNAIL 15мл
Израмнувачки гел за покривање на изразени недостатоци. Го прилагодува ноктот во посакуваниот изглед...
1.500 MKD
без ДДВ: 1.271 MKD
Гел за Суптилна камуфлажа (Нова формула) CRISNAIL 15мл
Израмнувачки гел за покривање на ситните недостатоци. Го прилагодува ноктот во посакуваниот изглед. ..
1.500 MKD
без ДДВ: 1.271 MKD
Бел Гел за Скулптурирање (Нова формула) CRISNAIL 15мл
Совршен за нанесување врз типсови. Многу лесно се нанесува, заради само-контролирачка структура. Сов..
1.500 MKD
без ДДВ: 1.271 MKD
Безбоен Флексибилен Гел за Скулптурирање (Нова формула) CRISNAIL 15мл
Безбоен густ гел. Специјално наменет за скулптурирање.   ..
1.500 MKD
без ДДВ: 1.271 MKD
СЕТ x 10 Турпии (со двојна намена) LEONIS СЕТ x 10 Турпии (со двојна намена) LEONIS
Комплет од 10 практични, двострани турпии со 2 површини (силна и медиум турпија). Боја: изберете ..
70 MKD
без ДДВ: 59 MKD
Полирка Турпија (за Мазни и Сјајни нокти) CRISNAIL
Елегантна розева турпија за фино измазнување и полирање на ноктот. Двострана турпија со 2 површин..
110 MKD
без ДДВ: 93 MKD
Двонаменска Турпија (за Стругање и Финиш) CRISNAIL
Лилакова турпија со 2 површини за полирање (за стругање и бликување на ноктот). ..
90 MKD
без ДДВ: 76 MKD
Бумеранг Турпија за Силно Стругање (двострана) CRISNAIL
Оваа моќна турпија, ќе ги измазни и најтврдите делови на ноктот. Одлична е за почетно турпирање и..
80 MKD
без ДДВ: 68 MKD
Зебра Турпија за Моќен Финиш (двострана) CRISNAIL
Луксузна турпија со зебра принт, за завршна обработка на ноктите (полирање и обликување).   ..
90 MKD
без ДДВ: 76 MKD

За нас

Нашата компанија ја започна својата историја на формирање во време кога пазарот на професионалната козметичка индустрија во нашата земја беше се уште во подем. И со текот на времето го заслужи правото да се смета за еден од лидерите на македонскиот професионален козметички пазар. Сите овие години ние работевме со цел на нашите клиенти да им обезбедиме полесно работење со поголема профитабилност во својот бизнис.

Повеќе..

Контакт

  • +389 (02) 3109 130
  • info@depileve.com.mk

Facebook

Геминис Интернатионал © 2019. UKION SHOPS
Wholesale NFL/NHL/MLB/NBA/NCAA Jerseys for sale,where to buy cheap jerseys. 11