1 Лакови Wholesale NFL/NHL/MLB/NBA/NCAA Jerseys

Шопинг кошничка

0 ставка(и) - 0 MKD
Вашата шопинг кошничка е празна!

Лакови

ЛистаМрежа
Прикажи:
Сортирај по:
Mirror лак (со ефект на огледало) GNAIL 15мл
Кристално огледални нокти само со лак (без печење)!   ..
650 MKD
без ДДВ: 551 MKD
Растворувач на стари (засушени) лакови CRISNAIL 30мл
Имате богатство засушени или згуснати стари лакови? Овој корисен растворувач, повторно ќе ги направ..
350 MKD
без ДДВ: 297 MKD
СУПЕР-ТРАЕН ЛАК (БЕЗ ПЕЧЕЊЕ СО UV ЛАМБА) COLOR ME 10.5МЛ СУПЕР-ТРАЕН ЛАК (БЕЗ ПЕЧЕЊЕ СО UV ЛАМБА) COLOR ME 10.5МЛ
Супер-траен лак во 1-2 чекори, без печење со UV ламба:  Нанесувате лак во боја (избор од ..
390 MKD
без ДДВ: 331 MKD
МИНИ СЕТ (сребрена и златна) 4х3,5мл.CRISNAIL
• Густина - идеална за артистички декорации, можност за  имагинација и обликување на разни фор..
350 MKD
без ДДВ: 297 MKD
МИНИ СЕТ (Црвен и француски маникир) 4х3,5мл.CRISNAIL
• Густина - идеална за артистички декорации, можност за  имагинација и обликување на разни фор..
350 MKD
без ДДВ: 297 MKD
МИНИ СЕТ (Француски маникир) 4х3,5мл.CRISNAIL
• Густина - идеална за артистички декорации, можност за  имагинација и обликување на разни фор..
350 MKD
без ДДВ: 297 MKD
МАТ лак (дизајн врз Сјајни нокти) GNAIL 9 мл
Со овој лак, било кој сјаен лак, ќе го претворите во МАТ. Наменет за дизајнирање на божествени..
200 MKD
без ДДВ: 169 MKD
СЈАЈ лак (дизајн врз Матирани нокти) GNAIL 9 мл
Со овој лак, било кој мат лак, ќе го претворите во СЈАЕН. Наменет за дизајнирање на божествени..
200 MKD
без ДДВ: 169 MKD
Отстранувач на лак за нокти од Алое вера (Без Ацетон) CRISNAIL 100 мл
Нежен отстранувач на лак со сок од Алое вера, што нема да ви ги оштети ноктите. Без ацетон.  Н..
390 MKD
без ДДВ: 331 MKD
Терапевтски лакови за нокти CRISNAIL 14мл Терапевтски лакови за нокти CRISNAIL 14мл
• Diamond Base Coat- Зацврстувач за нокти со дијамантска пудра и UV филтри.  • Express Dry O..
230 MKD
без ДДВ: 195 MKD
Розе лакови за нокти CRISNAIL 14мл Розе лакови за нокти CRISNAIL 14мл
НАЈДОБАР ОДНОС ЦЕНА-КВАЛИТЕТ НА ПАЗАРОТ ! ! !   ГУСТИНА - идеална за артистички декораци..
230 MKD
без ДДВ: 195 MKD
Бон-Бон лакови за нокти CRISNAIL 14мл Бон-Бон лакови за нокти CRISNAIL 14мл
НАЈДОБАР ОДНОС ЦЕНА-КВАЛИТЕТ НА ПАЗАРОТ ! ! !   ГУСТИНА - идеална за артистички декораци..
230 MKD
без ДДВ: 195 MKD
Виолетови лакови за нокти CRISNAIL 14мл Виолетови лакови за нокти CRISNAIL 14мл
НАЈДОБАР ОДНОС ЦЕНА-КВАЛИТЕТ НА ПАЗАРОТ ! ! !   ГУСТИНА - идеална за артистички декораци..
230 MKD
без ДДВ: 195 MKD
Зелени лакови за нокти CRISNAIL 14мл Зелени лакови за нокти CRISNAIL 14мл
НАЈДОБАР ОДНОС ЦЕНА-КВАЛИТЕТ НА ПАЗАРОТ ! ! !   ГУСТИНА - идеална за артистички декораци..
230 MKD
без ДДВ: 195 MKD
Црни и Сиви лакови за нокти CRISNAIL 14мл Црни и Сиви лакови за нокти CRISNAIL 14мл
НАЈДОБАР ОДНОС ЦЕНА-КВАЛИТЕТ НА ПАЗАРОТ ! ! !   ГУСТИНА - идеална за артистички декораци..
230 MKD
без ДДВ: 195 MKD
Сини лакови за нокти CRISNAIL 14мл Сини лакови за нокти CRISNAIL 14мл
НАЈДОБАР ОДНОС ЦЕНА-КВАЛИТЕТ НА ПАЗАРОТ ! ! !   ГУСТИНА - идеална за артистички декораци..
230 MKD
без ДДВ: 195 MKD

За нас

Нашата компанија ја започна својата историја на формирање во време кога пазарот на професионалната козметичка индустрија во нашата земја беше се уште во подем. И со текот на времето го заслужи правото да се смета за еден од лидерите на македонскиот професионален козметички пазар. Сите овие години ние работевме со цел на нашите клиенти да им обезбедиме полесно работење со поголема профитабилност во својот бизнис.

Повеќе..

Контакт

  • +389 (02) 3109 130
  • info@depileve.com.mk

Facebook

Геминис Интернатионал © 2019. UKION SHOPS
Wholesale NFL/NHL/MLB/NBA/NCAA Jerseys for sale,where to buy cheap jerseys. 11