1 Маникир Wholesale NFL/NHL/MLB/NBA/NCAA Jerseys

Шопинг кошничка

0 ставка(и) - 0 MKD
Вашата шопинг кошничка е празна!

Маникир

ЛистаМрежа
Прикажи:
Сортирај по:
Купка за раце CRISNAIL 28 x 71 гр
Растворливи соли со календула, лимон и алги, за избелување и чистење на ноктите. Арома терапија, ..
420 MKD
без ДДВ: 356 MKD
Mirror лак (со ефект на огледало) GNAIL 15мл
Кристално огледални нокти само со лак (без печење)!   ..
650 MKD
без ДДВ: 551 MKD
Растворувач на стари (засушени) лакови CRISNAIL 30мл
Имате богатство засушени или згуснати стари лакови? Овој корисен растворувач, повторно ќе ги направ..
350 MKD
без ДДВ: 297 MKD
СУПЕР-ТРАЕН ЛАК (БЕЗ ПЕЧЕЊЕ СО UV ЛАМБА) COLOR ME 10.5МЛ СУПЕР-ТРАЕН ЛАК (БЕЗ ПЕЧЕЊЕ СО UV ЛАМБА) COLOR ME 10.5МЛ
Супер-траен лак во 1-2 чекори, без печење со UV ламба:  Нанесувате лак во боја (избор од ..
390 MKD
без ДДВ: 331 MKD
Пилинг за Раце DEPILEVE 200мл
Ексфолирачки гел DERMO PEEL 200мл Механички пилинг специјално наменет за раце. Ја подготвува кожа..
670 MKD
без ДДВ: 568 MKD
Завршен Розе гел (нова формула) CRISNAIL 15мл
Сјаен гел финиш со блага розе боја, за гел и акрил нокти.   ..
1.300 MKD
без ДДВ: 1.102 MKD
Мек Розе гел за скулптурирање (нова формула) CRISNAIL 15мл
Розев густ билдер гел за скулптутрирање. ..
1.500 MKD
без ДДВ: 1.271 MKD
Гел во Поларно-Бела боја (Нова формула) CRISNAIL 15мл
Екстремно бел гел, со способност за самоконтрола и лесен за нанесување.   ..
1.500 MKD
без ДДВ: 1.271 MKD
Беж-боја Завршен гел (Нова формула) CRISNAIL 15мл
Гел сјаен финиш со нежна беж боја, за гел и акрил нокти.   ..
1.300 MKD
без ДДВ: 1.102 MKD
Безбоен Завршен гел (Нова формула) CRISNAIL 15мл
Безбоен гел финиш за гелни и акрилни нокти.   ..
1.300 MKD
без ДДВ: 1.102 MKD
Млечно-Бел гел (Нова формула) CRISNAIL 15мл
Млечно бела боја на гел. Одличен за француски и млечно бели нокти. ..
1.500 MKD
без ДДВ: 1.271 MKD
Гел за Интензивна камуфлажа (Нова формула) CRISNAIL 15мл
Израмнувачки гел за покривање на изразени недостатоци. Го прилагодува ноктот во посакуваниот изглед...
1.500 MKD
без ДДВ: 1.271 MKD
Гел за Суптилна камуфлажа (Нова формула) CRISNAIL 15мл
Израмнувачки гел за покривање на ситните недостатоци. Го прилагодува ноктот во посакуваниот изглед. ..
1.500 MKD
без ДДВ: 1.271 MKD
Бел Гел за Скулптурирање (Нова формула) CRISNAIL 15мл
Совршен за нанесување врз типсови. Многу лесно се нанесува, заради само-контролирачка структура. Сов..
1.500 MKD
без ДДВ: 1.271 MKD
Безбоен Флексибилен Гел за Скулптурирање (Нова формула) CRISNAIL 15мл
Безбоен густ гел. Специјално наменет за скулптурирање.   ..
1.500 MKD
без ДДВ: 1.271 MKD

За нас

Нашата компанија ја започна својата историја на формирање во време кога пазарот на професионалната козметичка индустрија во нашата земја беше се уште во подем. И со текот на времето го заслужи правото да се смета за еден од лидерите на македонскиот професионален козметички пазар. Сите овие години ние работевме со цел на нашите клиенти да им обезбедиме полесно работење со поголема профитабилност во својот бизнис.

Повеќе..

Контакт

  • +389 (02) 3109 130
  • info@depileve.com.mk

Facebook

Геминис Интернатионал © 2019. UKION SHOPS
Wholesale NFL/NHL/MLB/NBA/NCAA Jerseys for sale,where to buy cheap jerseys. 11