1 Сите типови Wholesale NFL/NHL/MLB/NBA/NCAA Jerseys

Шопинг кошничка

0 ставка(и) - 0 MKD
Вашата шопинг кошничка е празна!

Сите типови

ЛистаМрежа
Прикажи:
Сортирај по:
HYDRATION сет за патување (лосион + пена + маска + хидратантна крема) ANESI
Сетот содржи: - Aqua Vital Serum 10 ml Максимална концентрација на детокс ќелии и длабока хидрат..
1.950 MKD
без ДДВ: 1.653 MKD
Пена за чистење - Aqua Vital 200мл.
Пена за микро-чистење на сите видови кожа, од нечистотии, себум и шминка. Интелегентната хидратација..
930 MKD
без ДДВ: 788 MKD
Мека Четка за Лице (Чистење и Пилинг) ANESI
Нежна четка за лице (со ергономска рачка): Убаво ги чисти порите од себум и нечистотии Стиму..
190 MKD
без ДДВ: 161 MKD
Aqua Vital - Серум ANESI 30мл.
Инфузирајте во Вашата кожа максимална концентрација на коктел од активни состојки за хидратација, за..
1.150 MKD
без ДДВ: 975 MKD
Aqua Vital - Крем за Лице ANESI 50мл.
Интензивен хидратантен крем кој создава резервоар за вода и ја хидрира кожата внатре, длабински низ ..
990 MKD
без ДДВ: 839 MKD
Aqua Vital - Крем за Лице КОМФОРТ ANESI 50мл.
Крема за лице специјално адаптирана за сува кожа, го елиминира чуството на затегнатост и сувост. Обе..
890 MKD
без ДДВ: 754 MKD
Aqua Vital - Маска за Лице ВИТАЛИТЕ ANESI 50мл.
Моментално откривање на убавина и комфор, за поеластична, посјајна и подмладена кожа, благодарејќи н..
540 MKD
без ДДВ: 458 MKD
AQUA VITAL - Пилинг ANESI 50мл.
Нежен пилинг за нежно полирање на кожата со уникатна кремаста, гранулирана текстура од јојоба микро-..
590 MKD
без ДДВ: 500 MKD
Aqua Vital - Лосион за Лице ANESI 200мл.
Тонизирачки лосион за сите видови кожа, за комплетирање на процесот на чистење на кожата, освежување..
770 MKD
без ДДВ: 653 MKD
Aqua Vital - Mлеко за Отстранување на Шминка ANESI 200мл.
Оваа емулзија ги отстранува нечистотиите и шминката од кожата и во исто време го почнува процесот на..
830 MKD
без ДДВ: 703 MKD
Aqua Vital - Гел Пена за Чистење на Лице ANESI 200мл.
Овој гел за чистење, во допир со вода, создава лесна и нежна пена за длабинско чистење и откривање н..
870 MKD
без ДДВ: 737 MKD

За нас

Нашата компанија ја започна својата историја на формирање во време кога пазарот на професионалната козметичка индустрија во нашата земја беше се уште во подем. И со текот на времето го заслужи правото да се смета за еден од лидерите на македонскиот професионален козметички пазар. Сите овие години ние работевме со цел на нашите клиенти да им обезбедиме полесно работење со поголема профитабилност во својот бизнис.

Повеќе..

Контакт

  • +389 (02) 3109 130
  • info@depileve.com.mk

Facebook

Геминис Интернатионал © 2019. UKION SHOPS
Wholesale NFL/NHL/MLB/NBA/NCAA Jerseys for sale,where to buy cheap jerseys. 11