1 Против пеги и флеки Wholesale NFL/NHL/MLB/NBA/NCAA Jerseys

Шопинг кошничка

0 ставка(и) - 0 MKD
Вашата шопинг кошничка е празна!

Против пеги и флеки

ЛистаМрежа
Прикажи:
Сортирај по:
Коректор за Чистење на Пеги и Флеки (Концентрат) luminosity 10мл
Концентриран серум за чистење на пеги и флеки. Со тесен апликатор, серумот прецизно се нанесува дире..
950 MKD
без ДДВ: 805 MKD
Ноќна крема за Чистење на Пеги и Флеки SPF20 luminosity 50мл
Ноќна крема за чистење на пеги и флеки за секојдневна употреба. Богат коктел за депигментација, што ..
1.190 MKD
без ДДВ: 1.008 MKD
Дневна крема за Заштита од Пеги и Флеки SPF50 luminosity 50мл
Дневна крема за осветлување со висок заштитен фактор SPF50. Ова крема се нанесува на крај на третман..
1.290 MKD
без ДДВ: 1.093 MKD
Тонер за Чистење (Хидратација, Пилинг и pH баланс) luminosity 150мл
Ензимски тонер за ексфолијација на кожата. Ја чисти и ја припрема кожата за подлабока пенетрац..
950 MKD
без ДДВ: 805 MKD

За нас

Нашата компанија ја започна својата историја на формирање во време кога пазарот на професионалната козметичка индустрија во нашата земја беше се уште во подем. И со текот на времето го заслужи правото да се смета за еден од лидерите на македонскиот професионален козметички пазар. Сите овие години ние работевме со цел на нашите клиенти да им обезбедиме полесно работење со поголема профитабилност во својот бизнис.

Повеќе..

Контакт

  • +389 (02) 3109 130
  • info@depileve.com.mk

Facebook

Геминис Интернатионал © 2019. UKION SHOPS
Wholesale NFL/NHL/MLB/NBA/NCAA Jerseys for sale,where to buy cheap jerseys. 11