1 Масна Wholesale NFL/NHL/MLB/NBA/NCAA Jerseys

Шопинг кошничка

0 ставка(и) - 0 MKD
Вашата шопинг кошничка е празна!

Масна

Масна
ЛистаМрежа
Прикажи:
Сортирај по:
Гел пена за миење лице - Dermo Controle 200мл.
Гел за чистење на масна или кожа склона кон мастење. Ги елиминира нечистотиите, а при тоа респект..
950 MKD
без ДДВ: 805 MKD
Серум Т-зона за лице - Dermo Controle 30мл.
Високи концентрации на состојки за регулирање на себумот. Го намалува сјаењето на кожата. Антибак..
1.390 MKD
без ДДВ: 1.178 MKD
Емулзија за лице (чисти црвенила од акни) Dermo Purifante 50мл.
24ч хидратација со мат ефект Ја намалува појавата на црвенила Идална како подлога за шм..
650 MKD
без ДДВ: 551 MKD
Корективна крема (против лузни и темни кругови од акни) - Extreme 50мл.
Корективна крема, спрецијално направена за регулирање на масна кожа. Отстранува пеги и флеки. Стимул..
550 MKD
без ДДВ: 466 MKD
Dermo Control - Лосион за Лице ANESI 200мл.
Гел за чистење на масна или кожа склона кон мастење. Намена: Ги елиминира нечистотиите, а при тоа..
950 MKD
без ДДВ: 805 MKD
Мека Четка за Лице (Чистење и Пилинг) ANESI
Нежна четка за лице (со ергономска рачка): Убаво ги чисти порите од себум и нечистотии Стиму..
190 MKD
без ДДВ: 161 MKD

За нас

Нашата компанија ја започна својата историја на формирање во време кога пазарот на професионалната козметичка индустрија во нашата земја беше се уште во подем. И со текот на времето го заслужи правото да се смета за еден од лидерите на македонскиот професионален козметички пазар. Сите овие години ние работевме со цел на нашите клиенти да им обезбедиме полесно работење со поголема профитабилност во својот бизнис.

Повеќе..

Контакт

  • +389 (02) 3109 130
  • info@depileve.com.mk

Facebook

Геминис Интернатионал © 2019. UKION SHOPS
Wholesale NFL/NHL/MLB/NBA/NCAA Jerseys for sale,where to buy cheap jerseys. 11