1 Чувствителна Wholesale NFL/NHL/MLB/NBA/NCAA Jerseys

Шопинг кошничка

0 ставка(и) - 0 MKD
Вашата шопинг кошничка е празна!

Чувствителна

Чувствителна

Природно фрагилна или сензибилизирана од надворешни влијанија. Која и да е причината, чувствителната кожа реагира на стрес, иритации или на студено. Станува затегната, иритирана, зацрвенета, едноставно кожата пати... Линијата HARMONIE нуди виоко толерантни формули богати со растителни активни состојки како Гинко Билоба, Костен, Алое Вера, кои имаат способност да го вратат комфорот и нежноста на кожата

 

ЛистаМрежа
Прикажи:
Сортирај по:
Мека Четка за Лице (Чистење и Пилинг) ANESI
Нежна четка за лице (со ергономска рачка): Убаво ги чисти порите од себум и нечистотии Стиму..
190 MKD
без ДДВ: 161 MKD
Harmonie - Маска Capitel ANESI 50мл.
Купка на велнес и убавина за чувствителна кожа. Содржи Камилица (смирува), Алое Вера (хидрира), Гинк..
540 MKD
без ДДВ: 458 MKD
Harmonie - Крем ANESI 50мл.
Крем кој ја враќа природната заштитна бариера на чувствителната кожа. Збогатена со фито-морски компл..
950 MKD
без ДДВ: 805 MKD
Harmonie - Серум за Лице ANESI 30мл.
Микро емулзифициран гел со свилена текстура која се лизга на кожата за интензивна хидратација без чу..
1.240 MKD
без ДДВ: 1.051 MKD
Harmonie - Пилинг за Лице ANESI 50мл.
Ензиматски пилинг кој ги комбинира ексфолиативните својства на АХА од домати со смирувачките својств..
530 MKD
без ДДВ: 449 MKD
Harmonie - Лосион за Лице ANESI 200мл.
Безалкохолен лосион кој тонизира и релаксира за комплетно отстранување на шминката од чувствителната..
800 MKD
без ДДВ: 678 MKD
Harmonie - Млеко за Чувствителна кожа ANESI 200мл.
Високо толерантна формула која нежно ја чисти кожата. Збогатена со екстракт од Ликероза и молекула о..
870 MKD
без ДДВ: 737 MKD

За нас

Нашата компанија ја започна својата историја на формирање во време кога пазарот на професионалната козметичка индустрија во нашата земја беше се уште во подем. И со текот на времето го заслужи правото да се смета за еден од лидерите на македонскиот професионален козметички пазар. Сите овие години ние работевме со цел на нашите клиенти да им обезбедиме полесно работење со поголема профитабилност во својот бизнис.

Повеќе..

Контакт

  • +389 (02) 3109 130
  • info@depileve.com.mk

Facebook

Геминис Интернатионал © 2019. UKION SHOPS
Wholesale NFL/NHL/MLB/NBA/NCAA Jerseys for sale,where to buy cheap jerseys. 11