1 Cellular 3 Wholesale NFL/NHL/MLB/NBA/NCAA Jerseys

Шопинг кошничка

0 ставка(и) - 0 MKD
Вашата шопинг кошничка е празна!

Cellular 3

Cellular 3

НОВО МЕДИЦИНСКО ОТКРИТИЕ!
Старите клетки сега се однесуваат како млади! Како е ова можно?
Лабораториите на ANESI лансираа медицинска линија за подмладување со активни состојки Био-Мимикрија
(што го имитираат однесувањето на младите клетки и го вградуваат во липозомите- нашите искуствено
создадени структури).

ЛистаМрежа
Прикажи:
Сортирај по:
AGE CONTROL сет за патување (стимулатор + крема за подмладување + лосион + пена) ANESI
Сетот содржи: - 3GF Cellular Booster 10 ml Био-технолошки серум со 3 фактори за растење, што енк..
2.800 MKD
без ДДВ: 2.373 MKD
Мека Четка за Лице (Чистење и Пилинг) ANESI
Нежна четка за лице (со ергономска рачка): Убаво ги чисти порите од себум и нечистотии Стиму..
190 MKD
без ДДВ: 161 MKD
ЦЕЛУЛАР-3 Гликолен Пилинг ANESI 30мл.
Нова генерација пилинг која комбинира гликолна киселина со енкапсулирана АХА (Alpha hydroxy acid) за..
1.430 MKD
без ДДВ: 1.212 MKD
ЦЕЛУЛАР-3 3GF Серум ANESI 30мл.
Биотехнолошки серум формулиран со 3 фактори за раст. Овие фактори пополнуваат густината на кожата, ј..
1.330 MKD
без ДДВ: 1.127 MKD
ЦЕЛУЛАР-3 Крем за Обновување ANESI 50 мл.
Биотехнолошки активен крем за лице за третман на 3-те главни причини за стареење. Формулиран со Prog..
1.670 MKD
без ДДВ: 1.415 MKD

За нас

Нашата компанија ја започна својата историја на формирање во време кога пазарот на професионалната козметичка индустрија во нашата земја беше се уште во подем. И со текот на времето го заслужи правото да се смета за еден од лидерите на македонскиот професионален козметички пазар. Сите овие години ние работевме со цел на нашите клиенти да им обезбедиме полесно работење со поголема профитабилност во својот бизнис.

Повеќе..

Контакт

  • +389 (02) 3109 130
  • info@depileve.com.mk

Facebook

Геминис Интернатионал © 2019. UKION SHOPS
Wholesale NFL/NHL/MLB/NBA/NCAA Jerseys for sale,where to buy cheap jerseys. 11