1 Anti-Age Wholesale NFL/NHL/MLB/NBA/NCAA Jerseys

Шопинг кошничка

0 ставка(и) - 0 MKD
Вашата шопинг кошничка е празна!

Anti-Age

Anti-Age

Дали знаете дека сега имаме креми, што ја ревитализираат вашата ДНК. 

Кожата станува активна, го забрзува метаболизмот и почнува забрзано да се обновува. 

Погледнете што е најново: 

ЛистаМрежа
Прикажи:
Сортирај по:
CELESTIAL YOUTH сет за патување (стимулатор + крема од метеор + лосион + пена) ANESI
Сетот содржи: - 3GF Cellular Booster 10 ml Био-технолошки серум со 3 фактори за растење, што енк..
1.950 MKD
без ДДВ: 1.653 MKD
DNA REJUVENATION сет за патување (гел лифтинг + DNA крема + лосион + пена) ANESI
Сетот содржи: - Dermo Tenz Gel 10 ml Инстант лифтинг за лице + подмладување. Интензивен третман ..
2.800 MKD
без ДДВ: 2.373 MKD
AGE CONTROL сет за патување (стимулатор + крема за подмладување + лосион + пена) ANESI
Сетот содржи: - 3GF Cellular Booster 10 ml Био-технолошки серум со 3 фактори за растење, што енк..
2.800 MKD
без ДДВ: 2.373 MKD
STEM CELL сет за патување (гел лифтинг + крема за подмладување + лосион + пена) ANESI
Сетот содржи: - Dermo Tenz Gel 10 ml Инстант лифтинг за лице + подмладување. Интензивен третман ..
2.800 MKD
без ДДВ: 2.373 MKD
CC Perfect Корективен Крем ANESI 30мл. CC Perfect Корективен Крем ANESI 30мл.
Универзална колор корективна крема со пудра. Формулирана со уникатни три-пептиди кои го минимизираат..
980 MKD
без ДДВ: 831 MKD
DERMO TENZ Гел ANESI 30мл.
Нова генерација нега на лице која дава моментален лифтинг ефект воедно со длабински anti-age третман..
1.390 MKD
без ДДВ: 1.178 MKD
ДНК Крем за Лице ANESI 50мл.
Формула базирана на високо технолошки ДНК филери кои го забрзуваат обновувањето на кожата одвнатре и..
1.290 MKD
без ДДВ: 1.093 MKD
СТЕМ Ц3 Крем за Лице ANESI 50мл.
Технологија на растителни стем клетки и Витамин Ц инкорпорирани во оваа луксузна емулзија која го вр..
1.290 MKD
без ДДВ: 1.093 MKD

За нас

Нашата компанија ја започна својата историја на формирање во време кога пазарот на професионалната козметичка индустрија во нашата земја беше се уште во подем. И со текот на времето го заслужи правото да се смета за еден од лидерите на македонскиот професионален козметички пазар. Сите овие години ние работевме со цел на нашите клиенти да им обезбедиме полесно работење со поголема профитабилност во својот бизнис.

Повеќе..

Контакт

  • +389 (02) 3109 130
  • info@depileve.com.mk

Facebook

Геминис Интернатионал © 2019. UKION SHOPS
Wholesale NFL/NHL/MLB/NBA/NCAA Jerseys for sale,where to buy cheap jerseys. 11