1 Лице Wholesale NFL/NHL/MLB/NBA/NCAA Jerseys

Шопинг кошничка

0 ставка(и) - 0 MKD
Вашата шопинг кошничка е празна!

Лице

Лице

Кожата е заштита на сите органи, не само естетски атрибут. 

Дали знаете дека сега, имаме креми што можат да направат старите, веќе опуштени клетки, да се вратат во 

живот и да почнат да се однесуваат ко млади. Во тоа е разликата меѓу старата и детска кожа. 

Најдете го вашиот мелем за лице и уживајте додека се гледате во огледало: 

ЛистаМрежа
Прикажи:
Сортирај по:
CELESTIAL YOUTH сет за патување (стимулатор + крема од метеор + лосион + пена) ANESI
Сетот содржи: - 3GF Cellular Booster 10 ml Био-технолошки серум со 3 фактори за растење, што енк..
1.950 MKD
без ДДВ: 1.653 MKD
DNA REJUVENATION сет за патување (гел лифтинг + DNA крема + лосион + пена) ANESI
Сетот содржи: - Dermo Tenz Gel 10 ml Инстант лифтинг за лице + подмладување. Интензивен третман ..
2.800 MKD
без ДДВ: 2.373 MKD
AGE CONTROL сет за патување (стимулатор + крема за подмладување + лосион + пена) ANESI
Сетот содржи: - 3GF Cellular Booster 10 ml Био-технолошки серум со 3 фактори за растење, што енк..
2.800 MKD
без ДДВ: 2.373 MKD
STEM CELL сет за патување (гел лифтинг + крема за подмладување + лосион + пена) ANESI
Сетот содржи: - Dermo Tenz Gel 10 ml Инстант лифтинг за лице + подмладување. Интензивен третман ..
2.800 MKD
без ДДВ: 2.373 MKD
HYDRATION сет за патување (лосион + пена + маска + хидратантна крема) ANESI
Сетот содржи: - Aqua Vital Serum 10 ml Максимална концентрација на детокс ќелии и длабока хидрат..
1.950 MKD
без ДДВ: 1.653 MKD
Пена за чистење - Aqua Vital 200мл.
Пена за микро-чистење на сите видови кожа, од нечистотии, себум и шминка. Интелегентната хидратација..
930 MKD
без ДДВ: 788 MKD
Гел пена за миење лице - Dermo Controle 200мл.
Гел за чистење на масна или кожа склона кон мастење. Ги елиминира нечистотиите, а при тоа респект..
950 MKD
без ДДВ: 805 MKD
Серум Т-зона за лице - Dermo Controle 30мл.
Високи концентрации на состојки за регулирање на себумот. Го намалува сјаењето на кожата. Антибак..
1.390 MKD
без ДДВ: 1.178 MKD
Емулзија за лице (чисти црвенила од акни) Dermo Purifante 50мл.
24ч хидратација со мат ефект Ја намалува појавата на црвенила Идална како подлога за шм..
650 MKD
без ДДВ: 551 MKD
Корективна крема (против лузни и темни кругови од акни) - Extreme 50мл.
Корективна крема, спрецијално направена за регулирање на масна кожа. Отстранува пеги и флеки. Стимул..
550 MKD
без ДДВ: 466 MKD
Коректор за Чистење на Пеги и Флеки (Концентрат) luminosity 10мл
Концентриран серум за чистење на пеги и флеки. Со тесен апликатор, серумот прецизно се нанесува дире..
950 MKD
без ДДВ: 805 MKD
Ноќна крема за Чистење на Пеги и Флеки SPF20 luminosity 50мл
Ноќна крема за чистење на пеги и флеки за секојдневна употреба. Богат коктел за депигментација, што ..
1.190 MKD
без ДДВ: 1.008 MKD
Дневна крема за Заштита од Пеги и Флеки SPF50 luminosity 50мл
Дневна крема за осветлување со висок заштитен фактор SPF50. Ова крема се нанесува на крај на третман..
1.290 MKD
без ДДВ: 1.093 MKD
Тонер за Чистење (Хидратација, Пилинг и pH баланс) luminosity 150мл
Ензимски тонер за ексфолијација на кожата. Ја чисти и ја припрема кожата за подлабока пенетрац..
950 MKD
без ДДВ: 805 MKD
Dermo Control - Лосион за Лице ANESI 200мл.
Гел за чистење на масна или кожа склона кон мастење. Намена: Ги елиминира нечистотиите, а при тоа..
950 MKD
без ДДВ: 805 MKD
Мека Четка за Лице (Чистење и Пилинг) ANESI
Нежна четка за лице (со ергономска рачка): Убаво ги чисти порите од себум и нечистотии Стиму..
190 MKD
без ДДВ: 161 MKD

За нас

Нашата компанија ја започна својата историја на формирање во време кога пазарот на професионалната козметичка индустрија во нашата земја беше се уште во подем. И со текот на времето го заслужи правото да се смета за еден од лидерите на македонскиот професионален козметички пазар. Сите овие години ние работевме со цел на нашите клиенти да им обезбедиме полесно работење со поголема профитабилност во својот бизнис.

Повеќе..

Контакт

  • +389 (02) 3109 130
  • info@depileve.com.mk

Facebook

Геминис Интернатионал © 2019. UKION SHOPS
Wholesale NFL/NHL/MLB/NBA/NCAA Jerseys for sale,where to buy cheap jerseys. 11