1 2 ВО 1: Смирувачка крема за Лице и After-Shave INSIGHT 100мл (Organic) Wholesale NFL/NHL/MLB/NBA/NCAA Jerseys

Шопинг кошничка

0 ставка(и) - 0 MKD
Вашата шопинг кошничка е празна!
2 ВО 1: Смирувачка крема за Лице и After-Shave INSIGHT 100мл (Organic)

2 ВО 1: Смирувачка крема за Лице и After-Shave INSIGHT 100мл (Organic)

240 MKD320 MKD
Производител: Insight
Шифра на производ: IE153
Достапност (кол. на залиха): На залиха
Количина:

Специјално дизајниран и за најчувствителната кожа. Ја смирува иритацијата.

Упатство за употреба: ​Веднаш по бричењето, нанесете на чист врат и лице.

 

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи

За нас

Нашата компанија ја започна својата историја на формирање во време кога пазарот на професионалната козметичка индустрија во нашата земја беше се уште во подем. И со текот на времето го заслужи правото да се смета за еден од лидерите на македонскиот професионален козметички пазар. Сите овие години ние работевме со цел на нашите клиенти да им обезбедиме полесно работење со поголема профитабилност во својот бизнис.

Повеќе..

Контакт

  • +389 (02) 3109 130
  • info@depileve.com.mk

Facebook

Геминис Интернатионал © 2019. UKION SHOPS
Wholesale NFL/NHL/MLB/NBA/NCAA Jerseys for sale,where to buy cheap jerseys.11