1 Стајлинг Wholesale NFL/NHL/MLB/NBA/NCAA Jerseys

Шопинг кошничка

0 ставка(и) - 0 MKD
Вашата шопинг кошничка е празна!

Стајлинг

Стајлинг

Замислете, стајлинг производ што истовремено ја негува вашата коса и ја прави неодолива

и совршено послушна. Тука ќе го најдете вашиот омилен стилист за коса: 

ЛистаМрежа
Прикажи:
Сортирај по:
Крема за обликување локни KAY PRO CURL 200ml.
Крем за Обликување на локни. Ја враќа еластичноста и сјајот на бушавата, неуредна коса. Одличен за л..
490 MKD
без ДДВ: 415 MKD
Стајлинг помада LAKME 10гр
Помада за дефинирање на косата. Го елиминира фриз ефектот. Намена: за сите типови коса. ..
460 MKD
без ДДВ: 390 MKD
Спреј за покривање Бели влакна (Инстант ефект) KAYPRO 75мл
Спреј за брзо покривање на подраснат корен и бели влакна: Одлична покривност  Отпорен н..
480 MKD
без ДДВ: 407 MKD
Хидратантен Гел за локни (немасен) KAYPRO 200МЛ Хидратантен Гел за локни (немасен) KAYPRO 200МЛ
Хидратантен гел за свилени локни и таласи. Го потхранува влакното Не ја масти косата (Oil no..
480 MKD
без ДДВ: 407 MKD
Крема за Обликување Локни (не се измива) KAYPRO 200МЛ Крема за Обликување Локни (не се измива) KAYPRO 200МЛ
Крем за Обликување на локни. Ја враќа еластичноста и сјајот на бушавата, неуредна коса. Одличен за л..
490 MKD
без ДДВ: 415 MKD
Лак за коса со Долготраен ефект (Природен изглед) 300мл
Мека и свилена коса со долготраен ефект. + Невидлив + Не остава траги + И дозволува н..
99 MKD
без ДДВ: 84 MKD
Лак за коса со Долготраен ефект (Природен изглед) 400мл
Мека и свилена коса со долготраен ефект. + Невидлив + Не остава траги + И дозволува н..
129 MKD
без ДДВ: 109 MKD
Лак за коса (Пченица и Омега 3/6) REBEEL 500мл
ПРОТЕИН ОД ПЧЕНИЦА: ја заштитува структурата на косата и длабински ја хидрира. Активна состојка со а..
280 MKD
без ДДВ: 237 MKD
Лак за коса (масло од Памук и Еластин) REBEEL 300мл
МАСЛО ОД ПАМУК: Маслото од памук, содржи богатство од анти-оксиданси и витамин Е (убаво ја потхранув..
390 MKD
без ДДВ: 331 MKD
Пена за коса (Арган и Кератин) REBEEL 300мл
МАСЛО ОД АРГАН: аргановото масло ги лекува оштетените врвови и длабоко ја хидрира слабата и кршлива ..
280 MKD
без ДДВ: 237 MKD
Лак за коса (Арган и Кератин) REBEEL 750мл
МАСЛО ОД АРГАН: аргановото масло ги лекува оштетените врвови и длабоко ја хидрира слабата и кршлива ..
360 MKD
без ДДВ: 305 MKD
Лак за коса (Арган и Кератин) REBEEL 500мл
МАСЛО ОД АРГАН: аргановото масло ги лекува оштетените врвови и длабоко ја хидрира слабата и кршлива ..
270 MKD
без ДДВ: 229 MKD
СИСТЕМ за трајно исправување на коса (со кератин) KAYPRO СИСТЕМ за трајно исправување на коса (со кератин) KAYPRO
Китот содржи:  1 x (Чекор 1) Шампон 20мл 1 x (Чекор 2) Крема 100мл 1 x (Чекор 3) Маска 20м..
1.160 MKD
без ДДВ: 983 MKD
Гел за Влажен изглед LAKME 150мл
Гел за влажен изглед. Предности: Ја скротува правата и витканата коса со долготраен и природен еф..
340 MKD
без ДДВ: 288 MKD
Гел за Исправување (Пеглање) LAKME 150мл
Термичка заштита. Контрола при исправувањето.   ФАКТОР ЗА ЗАЦВРСТУВАЊЕ: 0   ТИП Н..
300 MKD
без ДДВ: 254 MKD
Лосион за Волумен LAKME 250мл
Лосионот се разнесува со широка четка. Дава волумен и форма. Косата сепак останува флексибилна и ле..
500 MKD
без ДДВ: 424 MKD

За нас

Нашата компанија ја започна својата историја на формирање во време кога пазарот на професионалната козметичка индустрија во нашата земја беше се уште во подем. И со текот на времето го заслужи правото да се смета за еден од лидерите на македонскиот професионален козметички пазар. Сите овие години ние работевме со цел на нашите клиенти да им обезбедиме полесно работење со поголема профитабилност во својот бизнис.

Повеќе..

Контакт

  • +389 (02) 3109 130
  • info@depileve.com.mk

Facebook

Геминис Интернатионал © 2019. UKION SHOPS
Wholesale NFL/NHL/MLB/NBA/NCAA Jerseys for sale,where to buy cheap jerseys. 11