1 Шампони Wholesale NFL/NHL/MLB/NBA/NCAA Jerseys

Шопинг кошничка

0 ставка(и) - 0 MKD
Вашата шопинг кошничка е празна!

Шампони

Шампони
Основата за убавата коса и здравјето на вашиот корен,
зависи од квалитетот и типот на состојки, што ги содржи вашиот шампон.
Нахранете го влакното со се што му треба.
Тука изберете го вашиот идеален шампон:
ЛистаМрежа
Прикажи:
Сортирај по:
Шампон за виткана коса KAY PRO CURL 350ml.
Шампон кој нежно ја чисти и хидрира кадравата коса, ја скротува и им дава правилна форма на локните...
340 MKD
без ДДВ: 288 MKD
СЕТ за одржување Руси нијанси: Шампон + Маска LAKME
Формулата на ULTRA CLAY линијата е збогатена со Екстракти од Бисер за да го компензира губиток..
1.290 MKD
без ДДВ: 1.093 MKD
СЕТ Арган: Шампон + Серум KAYPRO
Сет од шампон и серум од Арган за длабинска хидратација и потхранување на косата.  Го хид..
670 MKD
без ДДВ: 568 MKD
Шампон за Сува коса INSIGHT 500мл
Длабински исхранува и зајакнува. Наменет за сува и дехидрирана коса. Содржи: Органски овес, кок..
320 MKD
без ДДВ: 271 MKD
Шампон за Чувствителен скалп (го лекува Оштетеното ткиво) ORGANIC 240мл
Шампон за терапија на чувствителен, црвен, иритиран скалп со затнати пори, како резултат на агресив..
1.790 MKD
без ДДВ: 1.517 MKD
Шампон против Опаѓање (со Матични клетки и Динаген) ORGANIC 240мл
Шампон за згуснување на косата и против опаѓање (со растителни матични клетки и динаген) Опаѓањет..
1.730 MKD
без ДДВ: 1.466 MKD
Шампон за реконструкција на влакното (со Фито-протеини и Био-мимикрија) ORGANIC 240мл
Третман за раздвоени врвови (со Фито-протеини и Био-Мимикрија) Постојано ја фенирате/пеглате коса..
1.670 MKD
без ДДВ: 1.415 MKD
ШАМПОН ПРОТИВ МАСНА КОСА INSIGHT 400МЛ
Понекогаш косата може да изгледа мрсна, сјајна и тешка. Овој феномен е резултат главно на факторите ..
340 MKD
без ДДВ: 288 MKD
СЕТ за сјајна коса со 5 скапоцени масла: Шампон + Кондиционер + Четка KAYPRO СЕТ за сјајна коса со 5 скапоцени масла: Шампон + Кондиционер + Четка KAYPRO
Терапевтски сет за сериозно оштетена и кршлива коса (со UV филтер).  ШАМПОН + КОНДИЦИОН..
1.250 MKD
без ДДВ: 1.059 MKD
NOYELLOWGIGS ШАМПОН (ПРОТИВ ЖОЛТИ ТОНОВИ) KAYPRO 350МЛ NOYELLOWGIGS ШАМПОН (ПРОТИВ ЖОЛТИ ТОНОВИ) KAYPRO 350МЛ
Шампон за седа, многу светла или бланширана коса (против жолти нијанси). Специја..
410 MKD
без ДДВ: 347 MKD
СЕТ за Масна коса: Шампон + Шок Ампули LAKME
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - ..
1.590 MKD
без ДДВ: 1.347 MKD
СЕТ против Првут (за Масна коса): Шампон + Ампули LAKME СЕТ против Првут (за Масна коса): Шампон + Ампули LAKME
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - ..
1.590 MKD
без ДДВ: 1.347 MKD
СЕТ против Опаѓање: Шампон + Лосион + Маска LAKME
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - ..
2.080 MKD
без ДДВ: 1.763 MKD
Врз основа на 1 оценки.
Шампон за Суво миење LAKME 200мл
Освежува во периодот помеѓу миењата на косата. Ги подобрува текстурата и телото. Ги абсорбира..
520 MKD
без ДДВ: 441 MKD

За нас

Нашата компанија ја започна својата историја на формирање во време кога пазарот на професионалната козметичка индустрија во нашата земја беше се уште во подем. И со текот на времето го заслужи правото да се смета за еден од лидерите на македонскиот професионален козметички пазар. Сите овие години ние работевме со цел на нашите клиенти да им обезбедиме полесно работење со поголема профитабилност во својот бизнис.

Повеќе..

Контакт

  • +389 (02) 3109 130
  • info@depileve.com.mk

Facebook

Геминис Интернатионал © 2019. UKION SHOPS
Wholesale NFL/NHL/MLB/NBA/NCAA Jerseys for sale,where to buy cheap jerseys. 11