1 Серуми Wholesale NFL/NHL/MLB/NBA/NCAA Jerseys

Шопинг кошничка

0 ставка(и) - 0 MKD
Вашата шопинг кошничка е празна!

Серуми

Серуми

Иако се и ставате на косата, некако чувствувате дека тоа не е доволно.. 

Сте пробале ли серум? Ќе ви ја пополни структурата на влакното и ќе ја направи цврста и лелеава. 

Тука ќе го најдете вашиот идеален тип: 

ЛистаМрежа
Прикажи:
Сортирај по:
Спреј за реконструкција на многу оштетена коса INSIGHT 35гр.
Идеален за безживотна, оштетена и непослушна коса. Ја хидрира косата, и дава енергија и ја прави отп..
490 MKD
без ДДВ: 415 MKD
Пудра за реконструкција на многу оштетена коса INSIGHT 35гр.
Концентрирана маска (во пудра) за реконструкција на многу оштетена и сува коса. На влакното му дава ..
1.390 MKD
без ДДВ: 1.178 MKD
Спреј со бадемово масло (заштита од сонце, загаден воздух и чад од цигари) INSIGHT 100мл.
Спреј за прочистување на косата од отрови (анти-оксидант). Одличен за пушачи! Прави заштитна обвивка..
690 MKD
без ДДВ: 585 MKD
Хидратантен Гел за локни (немасен) KAYPRO 200МЛ Хидратантен Гел за локни (немасен) KAYPRO 200МЛ
Хидратантен гел за свилени локни и таласи. Го потхранува влакното Не ја масти косата (Oil no..
480 MKD
без ДДВ: 407 MKD
Крема за Обликување Локни (не се измива) KAYPRO 200МЛ Крема за Обликување Локни (не се измива) KAYPRO 200МЛ
Крем за Обликување на локни. Ја враќа еластичноста и сјајот на бушавата, неуредна коса. Одличен за л..
490 MKD
без ДДВ: 415 MKD
СЕТ Арган: Шампон + Серум KAYPRO
Сет од шампон и серум од Арган за длабинска хидратација и потхранување на косата.  Го хид..
670 MKD
без ДДВ: 568 MKD
Серум против Опаѓање (со Матични клетки и Динаген) ORGANIC 100мл
Серум за згуснување на косата и против опаѓање (со растителни матични клетки и динаген) Опаѓањето..
3.890 MKD
без ДДВ: 3.297 MKD
СЕТ за Масна коса: Шампон + Шок Ампули LAKME
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - ..
1.590 MKD
без ДДВ: 1.347 MKD
СЕТ против Првут (за Масна коса): Шампон + Ампули LAKME СЕТ против Првут (за Масна коса): Шампон + Ампули LAKME
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - ..
1.590 MKD
без ДДВ: 1.347 MKD
СЕТ против Опаѓање: Шампон + Лосион + Маска LAKME
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - ..
2.080 MKD
без ДДВ: 1.763 MKD
Врз основа на 1 оценки.
Ноќен третман за Чувствителен скалп LAKME 30мл
Лосион за смирување на чувствителен и иритиран скалп кој обезбедува моментална благопријатна состој..
910 MKD
без ДДВ: 771 MKD
Шок Ампули за сериозно Оштетена коса LAKME 8х8мл
Овој концентрат со интензивно дејство длабински исхранува и хидрира. Косата станува лесна за расчеш..
1.380 MKD
без ДДВ: 1.169 MKD
Серум за сериозно Оштетена коса LAKME 30мл
Специјален репаративен гел за сува и оштетена коса. Ја заштитува косата од кршење.   АКТИВНИ ..
910 MKD
без ДДВ: 771 MKD
Шок Ампули за темелно Чистење (масна коса) LAKME 6x15мл
Маска за регулација и балансирање на прекумерна секреција на себум, која дава мат ефект и длабински..
1.100 MKD
без ДДВ: 932 MKD

За нас

Нашата компанија ја започна својата историја на формирање во време кога пазарот на професионалната козметичка индустрија во нашата земја беше се уште во подем. И со текот на времето го заслужи правото да се смета за еден од лидерите на македонскиот професионален козметички пазар. Сите овие години ние работевме со цел на нашите клиенти да им обезбедиме полесно работење со поголема профитабилност во својот бизнис.

Повеќе..

Контакт

  • +389 (02) 3109 130
  • info@depileve.com.mk

Facebook

Геминис Интернатионал © 2019. UKION SHOPS
Wholesale NFL/NHL/MLB/NBA/NCAA Jerseys for sale,where to buy cheap jerseys. 11