1 Органски третмани Wholesale NFL/NHL/MLB/NBA/NCAA Jerseys

Шопинг кошничка

0 ставка(и) - 0 MKD
Вашата шопинг кошничка е празна!

Органски третмани

ЛистаМрежа
Прикажи:
Сортирај по:
Органска маска за чувствителен скалп INSIGHT 250мл.
Исклучително нежна маска за осетлива кожа на главата. Ја прави косата мека и лесно се расчешлува. ..
320 MKD
без ДДВ: 271 MKD
Органска маска за чувствителен скалп INSIGHT 500мл.
Исклучително нежна маска за осетлива кожа на главата. Ја прави косата мека и лесно се расчешлува. ..
490 MKD
без ДДВ: 415 MKD
Органски кондиционер за чувствителен скалп INSIGHT 500мл.
Исклучително нежен кондиционер за целото семејство (нежен за чувствителната детска кожа). Особено..
670 MKD
без ДДВ: 568 MKD
Органски шампон за чувствителен скалп INSIGHT 500мл.
Исклучително нежен шампон за целото семејство (нежен за чувствителната детска кожа). Особено пого..
420 MKD
без ДДВ: 356 MKD
Органски пилинг за чистење масен скалп INSIGHT 180мл.
Понекогаш косата може да изгледа мрсна, сјајна и тешка. Овој феномен е резултат главно на факторите ..
460 MKD
без ДДВ: 390 MKD
Маска за многу Сува коса (Органска) INSIGHT 250мл
Отплеткува, негува и длабински ја реконструира сувата коса. На косата и го враќа сјајот. Содржи..
270 MKD
без ДДВ: 229 MKD
Шампон за Чувствителен скалп (го лекува Оштетеното ткиво) ORGANIC 240мл
Шампон за терапија на чувствителен, црвен, иритиран скалп со затнати пори, како резултат на агресив..
1.790 MKD
без ДДВ: 1.517 MKD
Серум против Опаѓање (со Матични клетки и Динаген) ORGANIC 100мл
Серум за згуснување на косата и против опаѓање (со растителни матични клетки и динаген) Опаѓањето..
3.890 MKD
без ДДВ: 3.297 MKD
Шампон против Опаѓање (со Матични клетки и Динаген) ORGANIC 240мл
Шампон за згуснување на косата и против опаѓање (со растителни матични клетки и динаген) Опаѓањет..
1.730 MKD
без ДДВ: 1.466 MKD
Шампон за реконструкција на влакното (со Фито-протеини и Био-мимикрија) ORGANIC 240мл
Третман за раздвоени врвови (со Фито-протеини и Био-Мимикрија) Постојано ја фенирате/пеглате коса..
1.670 MKD
без ДДВ: 1.415 MKD
Маска за реконструкција на влакното (со Фито-протеини и Био-мимикрија) ORGANIC 150мл
Третман за раздвоени врвови (со Фито-протеини и Био-Мимикрија) Постојано ја фенирате/пеглате коса..
1.920 MKD
без ДДВ: 1.627 MKD
-40%
Маска против Оштетена коса (Органска) INSIGHT 250мл
Реконструира и длабински исхранува. Наменета за оштетена и истоштена коса. Содржи: Органски пченичн..
162 MKD270 MKD
без ДДВ: 137 MKD

За нас

Нашата компанија ја започна својата историја на формирање во време кога пазарот на професионалната козметичка индустрија во нашата земја беше се уште во подем. И со текот на времето го заслужи правото да се смета за еден од лидерите на македонскиот професионален козметички пазар. Сите овие години ние работевме со цел на нашите клиенти да им обезбедиме полесно работење со поголема профитабилност во својот бизнис.

Повеќе..

Контакт

  • +389 (02) 3109 130
  • info@depileve.com.mk

Facebook

Геминис Интернатионал © 2019. UKION SHOPS
Wholesale NFL/NHL/MLB/NBA/NCAA Jerseys for sale,where to buy cheap jerseys. 11