1 Четки Wholesale NFL/NHL/MLB/NBA/NCAA Jerseys

Шопинг кошничка

0 ставка(и) - 0 MKD
Вашата шопинг кошничка е празна!

Четки

ЛистаМрежа
Прикажи:
Сортирај по:
Розе Керамичка + Јонска четка Ø32 (против оштетување) TERMIX Розе Керамичка + Јонска четка Ø32 (против оштетување) TERMIX
Четка што ја комбинира најновата керамичка и јонска технологија, за супериорно здрава коса. Не го е..
830 MKD
без ДДВ: 703 MKD
Розе Керамичка + Јонска четка Ø28 (против оштетување) TERMIX Розе Керамичка + Јонска четка Ø28 (против оштетување) TERMIX
Четка што ја комбинира најновата керамичка и јонска технологија, за супериорно здрава коса. Не го е..
680 MKD
без ДДВ: 576 MKD
Розе Керамичка + Јонска четка Ø23 (против оштетување) TERMIX Розе Керамичка + Јонска четка Ø23 (против оштетување) TERMIX
Четка што ја комбинира најновата керамичка и јонска технологија, за супериорно здрава коса. Не го е..
650 MKD
без ДДВ: 551 MKD
Розе Керамичка + Јонска четка Ø17 (против оштетување) TERMIX Розе Керамичка + Јонска четка Ø17 (против оштетување) TERMIX
Четка што ја комбинира најновата керамичка и јонска технологија, за супериорно здрава коса. Не го е..
610 MKD
без ДДВ: 517 MKD
Алуминиумска четка Ø43 (-50% побрзо фенирање) TERMIX
Широка четка за измазнување, стилизирање и крупни кадрици  (со додаток за раздвојување патец и ..
650 MKD
без ДДВ: 551 MKD
Алуминиумска четка Ø32 (-50% побрзо фенирање) TERMIX
Четка за измазнување, стилизирање и медиум кадрици (со додаток за раздвојување патец и прамени). ..
530 MKD
без ДДВ: 449 MKD
Алуминиумска четка Ø28 (-50% побрзо фенирање) TERMIX
Тесна четка за кратка и долга коса, фини прамени и измазнување (со додаток за раздвојување патец и п..
510 MKD
без ДДВ: 432 MKD
Алуминиумска четка Ø23 (-50% побрзо фенирање) TERMIX
Тесна четка за кратка коса, фини прамени и измазнување (со додаток за раздвојување патец и прамени)...
480 MKD
без ДДВ: 407 MKD
Алуминиумска четка Ø17 (-50% побрзо фенирање) TERMIX
Тесна четка за кратка коса, фини прамени и измазнување (со додаток за раздвојување патец и прамени)...
460 MKD
без ДДВ: 390 MKD
Детанглер за Расчешлување (со Јонски третман) TERMIX Детанглер за Расчешлување (со Јонски третман) TERMIX
Кажете им збогум на чворчињата и заплетканата коса! Termix® лансираше практична мала четка за о..
420 MKD
без ДДВ: 356 MKD

За нас

Нашата компанија ја започна својата историја на формирање во време кога пазарот на професионалната козметичка индустрија во нашата земја беше се уште во подем. И со текот на времето го заслужи правото да се смета за еден од лидерите на македонскиот професионален козметички пазар. Сите овие години ние работевме со цел на нашите клиенти да им обезбедиме полесно работење со поголема профитабилност во својот бизнис.

Повеќе..

Контакт

  • +389 (02) 3109 130
  • info@depileve.com.mk

Facebook

Геминис Интернатионал © 2019. UKION SHOPS
Wholesale NFL/NHL/MLB/NBA/NCAA Jerseys for sale,where to buy cheap jerseys. 11