1 Бои за коса Wholesale NFL/NHL/MLB/NBA/NCAA Jerseys

Шопинг кошничка

0 ставка(и) - 0 MKD
Вашата шопинг кошничка е празна!

Бои за коса

Бои за коса

Бојата за коса брзо ви се одмива?

Или скалпот ви е пречувствителен на Амонијак?

Можеби сакате Органска боја за коса од природни билки?

Или едноставно сакате добро да ги покриете белите влакна?

Откријте ја бојата од соништата ... 

ЛистаМрежа
Прикажи:
Сортирај по:
Колор гел боја за коса за мажи 60мл + Активатор 150мл. Колор гел боја за коса за мажи 60мл + Активатор 150мл.
Основата на гелот е формулирана со иновативни полимери и немaсни додатоци, така што пигментите ..
350 MKD
без ДДВ: 297 MKD
БЕЗАМОНИАЧНА БОЈА ЗА КОСА СО КАВИЈАР И КЕРАТИН KAYPRO CAVAIR SUPREME 100МЛ БЕЗАМОНИАЧНА БОЈА ЗА КОСА СО КАВИЈАР И КЕРАТИН KAYPRO CAVAIR SUPREME 100МЛ
Amonia FREE & PPD Free Регенерира за време на боењето и 100% ги покрива белите влакна ..
250 MKD
без ДДВ: 212 MKD
Anti-Yellow (Органски) шампон против жолтило INSIGHT 500мл.
Специјално наменет за природни, боени или бланширани руси коси. Нежно чисти и дава сјај на светли..
490 MKD
без ДДВ: 415 MKD
Спреј за покривање Бели влакна (Инстант ефект) KAYPRO 75мл
Спреј за брзо покривање на подраснат корен и бели влакна: Одлична покривност  Отпорен н..
480 MKD
без ДДВ: 407 MKD
Боја за Веѓи, Трепки и Брада OXEYE 22мл Боја за Веѓи, Трепки и Брада OXEYE 22мл
Боја за покривање на бели влакна и визуелно нагласување на влакна на лицето: брадата, веѓите и трепк..
390 MKD
без ДДВ: 331 MKD
LIGHTEN UP Осветлувач на врвови  KAYPRO 360 мл LIGHTEN UP Осветлувач на врвови  KAYPRO 360 мл
Осветлете ја косата за 3-4 нијанси за само 5 минути (не се измива): Нанеси со четка Испеглај..
650 MKD
без ДДВ: 551 MKD
Економично пакување Хидроген за Боење коса (3%, 6%, 9%, 12%) KEPRO 360мл Економично пакување Хидроген за Боење коса (3%, 6%, 9%, 12%) KEPRO 360мл
КАКО ДА ИЗБЕРАМ ЈАЧИНА НА ХИДРОГЕН?   10VOL (3%) - за затемнување до 1 нијанса или Боењ..
160 MKD
без ДДВ: 136 MKD
Економично пакување Боја за коса KEPRO 180мл Економично пакување Боја за коса KEPRO 180мл
Зошто да купам МЕГА пакување на боја за коса од италијанскиот бренд SUPERKAY? Затоа што заштедува..
350 MKD
без ДДВ: 297 MKD
Хидроген (6%, 9%, 12%) со органски екстракти INSIGHT 100мл
Стабилизиран активатор за боење на коса и бланширање. Обезбедува идеално равивање на сите микро-п..
75 MKD
без ДДВ: 64 MKD
Органска Боја за Коса INSIGHT (низок % амонијак) 60мл Органска Боја за Коса INSIGHT (низок % амонијак) 60мл
Фито-протеинска боја за коса со низок процент на амониак, што ќе ви обезбеди сјајна коса со ин..
180 MKD
без ДДВ: 153 MKD

За нас

Нашата компанија ја започна својата историја на формирање во време кога пазарот на професионалната козметичка индустрија во нашата земја беше се уште во подем. И со текот на времето го заслужи правото да се смета за еден од лидерите на македонскиот професионален козметички пазар. Сите овие години ние работевме со цел на нашите клиенти да им обезбедиме полесно работење со поголема профитабилност во својот бизнис.

Повеќе..

Контакт

  • +389 (02) 3109 130
  • info@depileve.com.mk

Facebook

Геминис Интернатионал © 2019. UKION SHOPS
Wholesale NFL/NHL/MLB/NBA/NCAA Jerseys for sale,where to buy cheap jerseys. 11