1 Апарати Wholesale NFL/NHL/MLB/NBA/NCAA Jerseys

Шопинг кошничка

0 ставка(и) - 0 MKD
Вашата шопинг кошничка е празна!

Апарати

ЛистаМрежа
Прикажи:
Сортирај по:
Pink Velvet интелегентна пегла за коса (Инфрацрвена + Јонска + Керамичка) TERMIX® Pink Velvet интелегентна пегла за коса (Инфрацрвена + Јонска + Керамичка) TERMIX®
Најнова генерација инфра-црвени пегли со нано-технологија: C.RAMIC —–● IONIC Материјали! Пегла што ..
6.900 MKD
без ДДВ: 5.847 MKD
Фен за Коса: Јонски (Брз проток на воздух за Заштита на влакното) 1800w TERMIX® Фен за Коса: Јонски (Брз проток на воздух за Заштита на влакното) 1800w TERMIX®
TERMIX® е професионален Фен со екстремно моќен мотор, што постигнува брз проток на воздух и ниска во..
3.900 MKD
без ДДВ: 3.305 MKD
Slim пегла за коса (Јонска + Керамичка) TERMIX® Slim пегла за коса (Јонска + Керамичка) TERMIX®
Најнова генерација пегли со нано-технологија: C.RAMIC —–● IONIC Материјали! Пегла што не го гори вл..
3.900 MKD
без ДДВ: 3.305 MKD
Фигаро со Четка во 3 димензии (Титаниум) BABYLISS PRO 14/19/24мм
Електрична титаниумска четка за виткање со 3 димензии и 2 нивоа на јачина.   Употреба: Се..
2.200 MKD
без ДДВ: 1.864 MKD
Фигаро со Четка (титаниум) BABYLISS PRO 32мм
Фигаро со четка (титаниум) babyliss pro 32мм   Употреба: Се препорачува да се употребува ..
4.080 MKD
без ДДВ: 3.458 MKD
Фигаро со Четка (титаниум) BABYLISS PRO 19мм
Фигаро со четка (титаниум) babyliss pro 19мм   Употреба: Се препорачува да се употребува ..
4.080 MKD
без ДДВ: 3.458 MKD
Фигаро за Крупни Локни (Волуменска Коса) MP HAIR
Безбедно ергономско фигаро за постигнување на волумен: Со изолатор на врвот (за заштита од изг..
2.400 MKD
без ДДВ: 2.034 MKD
Фигаро за Коса (Керамика) со Заштитна штипка и Термо регулатор  MP HAIR
Прецизно фигаро со фиксатор (за цврсти и правилни локни).  Упатство за употреба: Вклучете ја..
4.340 MKD
без ДДВ: 3.678 MKD
Фигаро за Брановидна Коса (тројно) MP HAIR
Лесно, ергономско фигаро за таласи и лелеави форми. Ергономско фигаро за правење на брановидни фо..
4.340 MKD
без ДДВ: 3.678 MKD
Фигаро (Титаниум) за Коса со Заштитна штипка BABYLISS PRO 16мм
Фигаро за ситни локни од титаниум (ја штити косата од оштетување).    Употреба: Вклу..
3.720 MKD
без ДДВ: 3.153 MKD
Фигаро (Титаниум) за Коса со Заштитна штипка BABYLISS PRO 13мм
Фигаро за ситни локни од титаниум (ја штити косата од оштетување).    Употреба: Вклу..
1.860 MKD
без ДДВ: 1.576 MKD
Освежувач на Воздух (неутрализација на силни Миризби) GNAIL
Модерен неутрализатор на непријатна миризба (ефект на ароматерапија). ..
2.990 MKD
без ДДВ: 2.534 MKD
Заштитни ракавици за Фигаро и Пегла (термо-изолатор) x 1
Тенки, лесни заштитни ракавици за виткање на коса.  За безгрижна работа со фигаро и поголема..
280 MKD
без ДДВ: 237 MKD
Дуо Фигаро за Ретро фризури (керамичко) MP HAIR
Двојно Фигаро за таласи (совршено за pin-up фризури).    Упатство за употреба: Вклуч..
2.600 MKD
без ДДВ: 2.203 MKD
Дифузер за Фен (Кадрава коса) BABYLISS PRO
Широка површина за издувување на воздухот (за уредни локни).  Упатство за употреба: се монти..
990 MKD
без ДДВ: 839 MKD
Фен со широк/тесен додаток за воздух ETI
ETI Stratos 6900 Xtra Power е професионален фен, многу лесен за манипулација.  Тивко работи, е..
3.800 MKD
без ДДВ: 3.220 MKD

За нас

Нашата компанија ја започна својата историја на формирање во време кога пазарот на професионалната козметичка индустрија во нашата земја беше се уште во подем. И со текот на времето го заслужи правото да се смета за еден од лидерите на македонскиот професионален козметички пазар. Сите овие години ние работевме со цел на нашите клиенти да им обезбедиме полесно работење со поголема профитабилност во својот бизнис.

Повеќе..

Контакт

  • +389 (02) 3109 130
  • info@depileve.com.mk

Facebook

Геминис Интернатионал © 2019. UKION SHOPS
Wholesale NFL/NHL/MLB/NBA/NCAA Jerseys for sale,where to buy cheap jerseys. 11