1 Шампон за виткана коса KAY PRO CURL 350ml. Wholesale NFL/NHL/MLB/NBA/NCAA Jerseys

Шопинг кошничка

0 ставка(и) - 0 MKD
Вашата шопинг кошничка е празна!
Шампон за виткана коса KAY PRO CURL 350ml.

Шампон за виткана коса KAY PRO CURL 350ml.

340 MKD
Производител: Kepro
Шифра на производ: KP125
Достапност (кол. на залиха): На залиха
Количина:

Шампон кој нежно ја чисти и хидрира кадравата коса, ја скротува и им дава правилна форма на локните. Се нанесува на влажна коса, се масира и се плакне.
 

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Тагови: kosa, vitkana, shampon, sampon

За нас

Нашата компанија ја започна својата историја на формирање во време кога пазарот на професионалната козметичка индустрија во нашата земја беше се уште во подем. И со текот на времето го заслужи правото да се смета за еден од лидерите на македонскиот професионален козметички пазар. Сите овие години ние работевме со цел на нашите клиенти да им обезбедиме полесно работење со поголема профитабилност во својот бизнис.

Повеќе..

Контакт

  • +389 (02) 3109 130
  • info@depileve.com.mk

Facebook

Геминис Интернатионал © 2019. UKION SHOPS
Wholesale NFL/NHL/MLB/NBA/NCAA Jerseys for sale,where to buy cheap jerseys.11