1 Крема за обликување локни KAY PRO CURL 200ml. Wholesale NFL/NHL/MLB/NBA/NCAA Jerseys

Шопинг кошничка

0 ставка(и) - 0 MKD
Вашата шопинг кошничка е празна!
Крема за обликување локни KAY PRO CURL 200ml.

Крема за обликување локни KAY PRO CURL 200ml.

490 MKD
Производител: Kepro
Шифра на производ: KP095
Достапност (кол. на залиха): На залиха
Количина:

Крем за Обликување на локни. Ја враќа еластичноста и сјајот на бушавата, неуредна коса. Одличен за локни и таласи. Се нанесува на миена и влажна коса, пред сушење.

 

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Тагови: kosa, vitkana, krem, lokni

За нас

Нашата компанија ја започна својата историја на формирање во време кога пазарот на професионалната козметичка индустрија во нашата земја беше се уште во подем. И со текот на времето го заслужи правото да се смета за еден од лидерите на македонскиот професионален козметички пазар. Сите овие години ние работевме со цел на нашите клиенти да им обезбедиме полесно работење со поголема профитабилност во својот бизнис.

Повеќе..

Контакт

  • +389 (02) 3109 130
  • info@depileve.com.mk

Facebook

Геминис Интернатионал © 2019. UKION SHOPS
Wholesale NFL/NHL/MLB/NBA/NCAA Jerseys for sale,where to buy cheap jerseys.11