1 Кондиционер за виткана коса KAY PRO CURL 350ml. Wholesale NFL/NHL/MLB/NBA/NCAA Jerseys

Шопинг кошничка

0 ставка(и) - 0 MKD
Вашата шопинг кошничка е празна!
Кондиционер за виткана коса KAY PRO CURL 350ml.

Кондиционер за виткана коса KAY PRO CURL 350ml.

390 MKD
Производител: Kepro
Шифра на производ: KP126
Достапност (кол. на залиха): На залиха
Количина:

Кондиционер за кадрава и брановидна коса. Ја хидрира кадравата коса, прави лесно да се расчешлува, го спречува frizz ефектот и им дава правилна форма и еластичност на локните. Се нанесува на претходно измиена, чиста и влажна коса, се  асчешлува косата и оставете да делува 2-3 минути. Исплакнете.

 

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Тагови: kosa, vitkana, kondicioner

За нас

Нашата компанија ја започна својата историја на формирање во време кога пазарот на професионалната козметичка индустрија во нашата земја беше се уште во подем. И со текот на времето го заслужи правото да се смета за еден од лидерите на македонскиот професионален козметички пазар. Сите овие години ние работевме со цел на нашите клиенти да им обезбедиме полесно работење со поголема профитабилност во својот бизнис.

Повеќе..

Контакт

  • +389 (02) 3109 130
  • info@depileve.com.mk

Facebook

Геминис Интернатионал © 2019. UKION SHOPS
Wholesale NFL/NHL/MLB/NBA/NCAA Jerseys for sale,where to buy cheap jerseys.11