1 Со ленти Wholesale NFL/NHL/MLB/NBA/NCAA Jerseys

Шопинг кошничка

0 ставка(и) - 0 MKD
Вашата шопинг кошничка е празна!

Со ленти

Со ленти

ДЕПИЛЕВЕ создаде и разви методологија на работа

со линија на производи за пред и по депилација, која „обичната“ депилација

ја претвораат во вистински ТРЕТМАН НА КОЖАТА

со идеална хигиена и оптимални резултати.

ЛистаМрежа
Прикажи:
Сортирај по:
Маслинка восок (ладен) DEPILEVE 400гр
Течна, мазна смеса ос смола и нерафинирано маслиново масло. Нежно ги отстранува влакната, со м..
470 MKD
без ДДВ: 398 MKD
Златен восок (ладен) DEPILEVE 400гр
„Оригинална“ рецепта за сите намени. Тенката конзистентност го прави економичен за употреба. ..
470 MKD
без ДДВ: 398 MKD
Бисерен восок (ладен) DEPILEVE 400гр
Бисерна текстура, препорачлива за сува, перутеста кожа и чувствителни зони. Нежен е за кожата и тем..
470 MKD
без ДДВ: 398 MKD
Азулен восок (ладен) DEPILEVE 400гр
Формула со азулен (камилица) и титамиум диоксид, идеален за сензитивна кожа и многу чувст..
470 MKD
без ДДВ: 398 MKD
Топилка за Восок Ролон 100мл
Употреба: Ролонот 100мл се поставува на топилката.  Топилката се приклучува на струја. По по..
1.500 MKD
без ДДВ: 1.271 MKD
Бронзен ролон (за мажи) Depileve 100гр.
Анти-септички восок, специјално наменет за мажи. Со својства за силна ексфолијација, не дозволува п..
125 MKD
без ДДВ: 106 MKD
Ролон Шампањ Depileve 100гр.
Погоден за сите типови на кожа. Течна конзистенција на восок со исклучителни смирувачки и освежителе..
125 MKD
без ДДВ: 106 MKD
Ролон Маслинка Восок Depileve 100гр.
Поради својствата на маслиновото масло исклучително е погоден за длабинска нега дури и на најспециф..
110 MKD
без ДДВ: 93 MKD
Ролон Восок со Вино Depileve 100гр.
Црното грозје содржи полифеноли кои ја подобруваат клеточната регенерација и го забавуваат процесот ..
125 MKD
без ДДВ: 106 MKD
Ролон Златен Восок Depileve 100гр.
Поради својата специјална текстура овој восок се нанесува во многу тенок слој што допринесува до иск..
125 MKD
без ДДВ: 106 MKD
Ролон Кристален Восок Depileve 100гр.
Хипоалергенски восок без колофониум. Создаден и дизајниран за лица подложни на алеригии и исклучител..
125 MKD
без ДДВ: 106 MKD
Ролон Восок со Роибос Африкански чај Depileve 100гр.
Нова ексклузивна формула со екстракт од роибос африкански чај кои поради своите смирувачки и реминал..
125 MKD
без ДДВ: 106 MKD
Ролон Алое Вера Depileve 100гр.
Ролон восок од розев шампањ, за брза регенерација на клетките. Ја прави кожата мека и свилена. ..
125 MKD
без ДДВ: 106 MKD

За нас

Нашата компанија ја започна својата историја на формирање во време кога пазарот на професионалната козметичка индустрија во нашата земја беше се уште во подем. И со текот на времето го заслужи правото да се смета за еден од лидерите на македонскиот професионален козметички пазар. Сите овие години ние работевме со цел на нашите клиенти да им обезбедиме полесно работење со поголема профитабилност во својот бизнис.

Повеќе..

Контакт

  • +389 (02) 3109 130
  • info@depileve.com.mk

Facebook

Геминис Интернатионал © 2019. UKION SHOPS
Wholesale NFL/NHL/MLB/NBA/NCAA Jerseys for sale,where to buy cheap jerseys. 11