1 Заштитни прстени за топилка DEPILEVE x 50 Wholesale NFL/NHL/MLB/NBA/NCAA Jerseys

Шопинг кошничка

0 ставка(и) - 0 MKD
Вашата шопинг кошничка е празна!
Заштитни прстени за топилка DEPILEVE x 50

Заштитни прстени за топилка DEPILEVE x 50

420 MKD
Производител: Depileve
Шифра на производ: 6815
Достапност (кол. на залиха): На залиха
Количина:

Прстенот се нанесува пред ставање на конзервата со восок. 

  • Основен додаток за топилка 
  • Ја заштитува топилката од протекување на восокот (не дозволува восокот да влезе внатре во топилката)
  • Обезбедува ефикасна и безбедна депилација 
  • Ја одржува топилката чиста 
  • 50 прстени во пакување 

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи

За нас

Нашата компанија ја започна својата историја на формирање во време кога пазарот на професионалната козметичка индустрија во нашата земја беше се уште во подем. И со текот на времето го заслужи правото да се смета за еден од лидерите на македонскиот професионален козметички пазар. Сите овие години ние работевме со цел на нашите клиенти да им обезбедиме полесно работење со поголема профитабилност во својот бизнис.

Повеќе..

Контакт

  • +389 (02) 3109 130
  • info@depileve.com.mk

Facebook

Геминис Интернатионал © 2019. UKION SHOPS
Wholesale NFL/NHL/MLB/NBA/NCAA Jerseys for sale,where to buy cheap jerseys.11