1 Пена за забавување на растот на влакната DEPILEVE 200мл Wholesale NFL/NHL/MLB/NBA/NCAA Jerseys

Шопинг кошничка

0 ставка(и) - 0 MKD
Вашата шопинг кошничка е празна!
Пена за забавување на растот на влакната DEPILEVE 200мл

Пена за забавување на растот на влакната DEPILEVE 200мл

740 MKD
Производител: Depileve
Шифра на производ: 6211
Достапност (кол. на залиха): На залиха
Количина:

Пена за после депилација, со двојна намена:

1. Го забавува растот на влакната и ги прави потенки (со екстракт од папаја)
2. Ги освежува третираните и уморни нозе по депилацијата (разладувачки ефект)

Со пријатен мирис.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи
Тагови: pena, zabavuvanje, rast, vlakna, depileve

За нас

Нашата компанија ја започна својата историја на формирање во време кога пазарот на професионалната козметичка индустрија во нашата земја беше се уште во подем. И со текот на времето го заслужи правото да се смета за еден од лидерите на македонскиот професионален козметички пазар. Сите овие години ние работевме со цел на нашите клиенти да им обезбедиме полесно работење со поголема профитабилност во својот бизнис.

Повеќе..

Контакт

  • +389 (02) 3109 130
  • info@depileve.com.mk

Facebook

Геминис Интернатионал © 2019. UKION SHOPS
Wholesale NFL/NHL/MLB/NBA/NCAA Jerseys for sale,where to buy cheap jerseys.11