1 Масло за Пред Депилација Depileve 220мл. Wholesale NFL/NHL/MLB/NBA/NCAA Jerseys

Шопинг кошничка

0 ставка(и) - 0 MKD
Вашата шопинг кошничка е празна!
Масло за Пред Депилација Depileve 220мл.

Масло за Пред Депилација Depileve 220мл.

470 MKD
Производител: Depileve
Шифра на производ: DEC001
Достапност (кол. на залиха): На залиха
Количина:

Производ формулиран со масло од кајсија и бисабол за употреба во комбинација со традиционални восоци за намалување на болката за време на депилацијата. Создава слој помеѓу кожата и восокот и го подобрува прилепувањето за влакната.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

За нас

Нашата компанија ја започна својата историја на формирање во време кога пазарот на професионалната козметичка индустрија во нашата земја беше се уште во подем. И со текот на времето го заслужи правото да се смета за еден од лидерите на македонскиот професионален козметички пазар. Сите овие години ние работевме со цел на нашите клиенти да им обезбедиме полесно работење со поголема профитабилност во својот бизнис.

Повеќе..

Контакт

  • +389 (02) 3109 130
  • info@depileve.com.mk

Facebook

Геминис Интернатионал © 2019. UKION SHOPS
Wholesale NFL/NHL/MLB/NBA/NCAA Jerseys for sale,where to buy cheap jerseys.11