1 Масло за Чистење По Депилација Depileve 220мл. Wholesale NFL/NHL/MLB/NBA/NCAA Jerseys

Шопинг кошничка

0 ставка(и) - 0 MKD
Вашата шопинг кошничка е празна!
Масло за Чистење По Депилација Depileve 220мл.

Масло за Чистење По Депилација Depileve 220мл.

390 MKD
Производител: Depileve
Шифра на производ: 6195
Достапност (кол. на залиха): На залиха
Количина:

Растворливо во вода масло за нега на кожата која ги отстранува сите остатоци. Додатоците од пченични никулци и екстрактите од камилица, идеално се комбинираат за лесна масажа по депилацијата, правејќи заштитен филм од надворешните влијанија.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи

За нас

Нашата компанија ја започна својата историја на формирање во време кога пазарот на професионалната козметичка индустрија во нашата земја беше се уште во подем. И со текот на времето го заслужи правото да се смета за еден од лидерите на македонскиот професионален козметички пазар. Сите овие години ние работевме со цел на нашите клиенти да им обезбедиме полесно работење со поголема профитабилност во својот бизнис.

Повеќе..

Контакт

  • +389 (02) 3109 130
  • info@depileve.com.mk

Facebook

Геминис Интернатионал © 2019. UKION SHOPS
Wholesale NFL/NHL/MLB/NBA/NCAA Jerseys for sale,where to buy cheap jerseys.11