1 Лосион против Враснати Влакна Depileve 8мл. Wholesale NFL/NHL/MLB/NBA/NCAA Jerseys

Шопинг кошничка

0 ставка(и) - 0 MKD
Вашата шопинг кошничка е празна!
Лосион против Враснати Влакна Depileve 8мл.

Лосион против Враснати Влакна Depileve 8мл.

270 MKD
Производител: Depileve
Шифра на производ: 6228
Достапност (кол. на залиха): На залиха
Количина:

Ги третира враснатите влакна и помага во правилен раст, погоден за користење на сите депилирани зони. Со памукче се нанесува на депилираната или бричена кожа секојдневно се до повторно израстување на влакната. Може да го користат и мажи со проблематични враснати влакна после бричење.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи

За нас

Нашата компанија ја започна својата историја на формирање во време кога пазарот на професионалната козметичка индустрија во нашата земја беше се уште во подем. И со текот на времето го заслужи правото да се смета за еден од лидерите на македонскиот професионален козметички пазар. Сите овие години ние работевме со цел на нашите клиенти да им обезбедиме полесно работење со поголема профитабилност во својот бизнис.

Повеќе..

Контакт

  • +389 (02) 3109 130
  • info@depileve.com.mk

Facebook

Геминис Интернатионал © 2019. UKION SHOPS
Wholesale NFL/NHL/MLB/NBA/NCAA Jerseys for sale,where to buy cheap jerseys.11