1 Козметика и додатоци Wholesale NFL/NHL/MLB/NBA/NCAA Jerseys

Шопинг кошничка

0 ставка(и) - 0 MKD
Вашата шопинг кошничка е празна!

Козметика и додатоци

Козметика и додатоци

DEPILEVE создаде и разви методологија на работа

со линија на производи за пред и по депилација, која „обичната“ депилација

ја претвораат во вистински ТРЕТМАН НА КОЖАТА

со идеална хигиена и оптимални резултати.

ЛистаМрежа
Прикажи:
Сортирај по:
Заштитни прстени за топилка DEPILEVE x 50
Прстенот се нанесува пред ставање на конзервата со восок.  Основен додаток за топилка&nbs..
420 MKD
без ДДВ: 356 MKD
Сад за топилка за восок DEPILEVE 400мл
Сад за загревање на ладен восок во конзерва или за загревање на топол восок (интимна депилација, лиц..
520 MKD
без ДДВ: 441 MKD
Пена за забавување на растот на влакната DEPILEVE 200мл
Пена за после депилација, со двојна намена: 1. Го забавува растот на влакната и ги прави потенки ..
740 MKD
без ДДВ: 627 MKD
Виталдерм рН Depileve 200мл.
Крем за по депилација со кисела рН вредност за нормализаја на кожата и избегнување на црвенила и ири..
490 MKD
без ДДВ: 415 MKD
Гел за Смирување од чајно дрво по Депилација Depileve 200мл.
Разладувачки гел за смирување и освежување на кожата по депилација. Помага да се затворат порите и д..
410 MKD
без ДДВ: 347 MKD
Масло за Пред Депилација Depileve 220мл.
Производ формулиран со масло од кајсија и бисабол за употреба во комбинација со традиционални восоци..
470 MKD
без ДДВ: 398 MKD
Лосион против Враснати Влакна Depileve 8мл.
Ги третира враснатите влакна и помага во правилен раст, погоден за користење на сите депилирани зони..
270 MKD
без ДДВ: 229 MKD
Ампули за Успорување на Раст на Влакната 3 x 10мл DEPILEVE
Ги ослабнува влакната и го успорува нивниот раст. Содржи папаја и Витамин Е кои се докажани агенси з..
380 MKD
без ДДВ: 322 MKD
Врз основа на 1 оценки.
Крем за Смирување По Депилација Depileve 200мл.
Перфектна завршница за било која депилациска сесија. Формулата содржи камилица и алое вера за смирув..
390 MKD
без ДДВ: 331 MKD
Масло за Чистење По Депилација Depileve 220мл.
Растворливо во вода масло за нега на кожата која ги отстранува сите остатоци. Додатоците од пченични..
390 MKD
без ДДВ: 331 MKD
Млеко за Чистење По Депилација Depileve 200мл.
Ги отстранува остатоците од восок, ја омекнува и хидрира кожата по депилација. Кремастата текстур..
390 MKD
без ДДВ: 331 MKD

За нас

Нашата компанија ја започна својата историја на формирање во време кога пазарот на професионалната козметичка индустрија во нашата земја беше се уште во подем. И со текот на времето го заслужи правото да се смета за еден од лидерите на македонскиот професионален козметички пазар. Сите овие години ние работевме со цел на нашите клиенти да им обезбедиме полесно работење со поголема профитабилност во својот бизнис.

Повеќе..

Контакт

  • +389 (02) 3109 130
  • info@depileve.com.mk

Facebook

Геминис Интернатионал © 2019. UKION SHOPS
Wholesale NFL/NHL/MLB/NBA/NCAA Jerseys for sale,where to buy cheap jerseys. 11