1 ЦЕЛУЛАР-3 Крем за Обновување ANESI 50 мл. Wholesale NFL/NHL/MLB/NBA/NCAA Jerseys

Шопинг кошничка

0 ставка(и) - 0 MKD
Вашата шопинг кошничка е празна!
ЦЕЛУЛАР-3 Крем за Обновување ANESI 50 мл.

ЦЕЛУЛАР-3 Крем за Обновување ANESI 50 мл.

1.670 MKD
Производител: Anesi
Шифра на производ: ANL03
Достапност (кол. на залиха): На залиха
Количина:

Биотехнолошки активен крем за лице за третман на 3-те главни причини за стареење. Формулиран со ProgelineTM, биомиметички пептиди кои ги ремоделираат контурите на кицето, екстракт од Малт за прочистување на темните дамки и 3 фактори за раст.

Текстура: крем

  • Комплетен anti-age крем кој ги третира сите симптоми на стареењето
  • Долготраен хидратантен ефект
  • Зацврстува и ги редуцира мимичните линии и брчките брзо и видливо

Активни состојки:

  • ProgelinTM
  • Екстаркт од Малт
  • 3 фактори за раст

Начин на употреба: Нанесете на чисто лице и врат по серумот избегнувајќи ги контурите околу очите.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи

За нас

Нашата компанија ја започна својата историја на формирање во време кога пазарот на професионалната козметичка индустрија во нашата земја беше се уште во подем. И со текот на времето го заслужи правото да се смета за еден од лидерите на македонскиот професионален козметички пазар. Сите овие години ние работевме со цел на нашите клиенти да им обезбедиме полесно работење со поголема профитабилност во својот бизнис.

Повеќе..

Контакт

  • +389 (02) 3109 130
  • info@depileve.com.mk

Facebook

Геминис Интернатионал © 2019. UKION SHOPS
Wholesale NFL/NHL/MLB/NBA/NCAA Jerseys for sale,where to buy cheap jerseys.11