1 Wholesale NFL/NHL/MLB/NBA/NCAA Jerseys
Besplatna registracija
Najave svih utakmica
LIGA UTAKMICA DATUM LOKACIJA VRIJEME
SEHA Gazprom liga Beijing Sport University – RK Nexe 11.12.2019. Zagreb 18:45
2.HKRL ISTOK – (III. kolo) RK NEXE – RK FENIKS 15.12.2019. Našice 10:00
SEHA Gazprom liga RK Nexe – RK Vardar 15.12.2019. Našice 17:00
2. HRL ISTOK – (X. kolo) NEXE 2 – VALPOVKA 15.02.2020.
2. HRL ISTOK – (XI. kolo) NEXE 2 – BOROVO 22.02.2020.
2. HRL ISTOK – (XII. kolo) SLATINA – NEXE 2 29.02.2020.
2. HRL ISTOK – (XIII. kolo) NEXE 2 – BROD 07.03.2020.
2. HRL ISTOK – (XIV. kolo) OSIJEK 2 – NEXE 2 14.03.2020.
2. HRL ISTOK – (XV. kolo) NEXE 2 – ĐAKOVO 21.03.2020.
2. HRL ISTOK – (XVI. kolo) FENIKS – NEXE 2 28.03.2020.
2. HRL ISTOK – (XVII. kolo) NEXE 2 – NOVA GRADIŠKA 04.04.2020.
2. HRL ISTOK – (XVIII. kolo) ŽUPANJA – NEXE 2 18.04.2020.

Sve najave
Rezultati utakmica
LIGA UTAKMICA DATUM LOKACIJA REZULTAT
1. HRLDA ISTOK (VII. kolo) RK NEXE – RK POŽEGA 07.12.2019. Požega 24:28
1. HRLDA ISTOK (VII. kolo) RK LIPA – RK NEXE 07.12.2019. Požega 19:25
2. HKRL ISTOK (II. kolo) RK NEXE – RK POŽEGA 07.12.2019. Slatina 28:18
2. HKRL ISTOK (I. kolo) RK SLATINA – RK NEXE 07.12.2019. Slatina 16;18
SEHA Gazprom liga 8.kolo RK Nexe vs Motor Zaporozhye 03.12.2019. Našice 25:28
1. HMKRL – Istok (IV. kolo) RK NEXE – RK VALPOVKA 01.12.2019. Valpovo 20:26
1. HMKRL – Istok (IV. kolo) RK FENIKS – RK NEXE 01.12.2019. Valpovo 12:20
1. HRLDB – Istok (VI. kolo) RK SPAČVA VINKOVCI – RK NEXE 01.12.2019. Osijek 9:25
1. HRLDB – Istok (VI. kolo) RK NEXE – RK ŽUPANJA 01.12.2019. Osijek 25:17
2. HRL ISTOK – (IX. kolo) NEXE 2 – ŽUPANJA 30.11.2019. Našice 33:23
MINI RUKOMET (III. kolo) HRK BOROVO – RK NEXE 24.11.2019. Tenja 11:16
MINI RUKOMET (III. kolo) RK NEXE – RK SPAČVA VINKOVCI 24.11.2019. Tenja 17:4
MINI RUKOMET (PRIJATELJSKA) RK TENJA – RK NEXE 24.11.2019. Tenja 12:13
1. HRLDA ISTOK (VI. kolo) RK NEXE – RK VALPOVKA 24.11.2019. Našice 31:27
1. HRLDA ISTOK (VI. kolo) RK FENIKS – RK NEXE 24.11.2019. Našice 18:30
2. HRL ISTOK – (VIII. kolo) RK NOVA GRADIŠKA BD GRUPPE – NEXE 2 23.11.2019. Staro Petrovo Selo 25:29
3. PRETKOLO EHF KUPA (uzvrat) SL Benfica – RK Nexe 23.11.2019 Lisabon 28:24
2. HRL ISTOK – (VII. kolo) NEXE 2 – FENIKS 17.11.2019. Našice 38:28
1. HMKRL ISTOK – (III. krug) RK NEXE – RK IVAN MIKANOVCI 17.11.2019. Đakovo 23:18
1. HMKRL ISTOK – (III. krug) RK ĐAKOVO – RK NEXE 17.11.2019. Đakovo 14:23
1. HRLDB ISTOK – (V. krug) RK NEXE – RK ĐAKOVO 17.11.2019. Našice 19:8
1. HRLDB ISTOK – (V. krug) RK IVAN MIKANOVCI – RK NEXE 17.11.2019. Našice 15:6
3. PRETKOLO EHF KUPA RK Nexe – SL Benfica 16.11.2019. Našice 30:26
2. HRL ISTOK – (VI. kolo) RK ĐAKOVO – NEXE 2 10.11.2019. Đakovo 30:28
1. HRLDA liga – ISTOK, 5. kolo RK TENJA – RK NEXE 09.11.2019. Osijek 12:18
MINI RUKOMET RK NEXE – RK LIPA 09.11.2019. Stari Mikanovci 5:0
MINI RUKOMET RK IVAN – RK NEXE 09.11.2019. Stari Mikanovci 13:13
MINI RUKOMET RK PETRIJEVCI – RK NEXE 09.11.2019. Stari Mikanovci 10:12
MINI RUKOMET RK NEXE – RK TENJA 09.11.2019. Stari Mikanovci 26:3
SEHA Gazprom liga 7. kolo RK Tatran Prešov vs RK Nexe 04.11.2019. Prešov 24:22
2. HRL ISTOK – (V. kolo) NEXE 2 – OSIJEK 2 02.11.2019. Našice 31:27
Prijateljska utakmica RK DUBRAVA – RK NEXE 30.10.2019. Zagreb 22:31
1. HRLDB – (IV. krug) RK NEXE – RK NOVA GRADIŠKA 26.10.2019. Osijek 22:14
1. HRLDB – (IV. krug) RK ORAHOVICA – RK NEXE 26.10.2019. Osijek 3:24
2. HRL ISTOK – (IV. kolo) BROD – NEXE 2 26.10.2019. Brod 27:32
PRIJATELJSKA UTAKMICA RK Nexe – RK Dobova 24.10.2019. Našice 21:26
2. HRL ISTOK, 3. kolo Nexe 2 – RK Slatina 20.10.2019. Našice 30:30
1. HMKRL – ISTOK, 2. kolo RK Nexe – RK Spačva Vinkovci 20.10.2019. Našice 30:23
1. HMKRL – ISTOK, 2. kolo RK Borovo – RK Nexe 20.10.2019. Našice 18:24
1. HRLDA liga – ISTOK, 4. kolo RK Vinkovci – RK Nexe 20.10.2019. Borovo 20:29
1. HRLDA liga – ISTOK, 4. kolo RK Borovo – RK Nexe 20.10.2019. Borovo 16:24
SEHA Gazprom liga 6. kolo RK Nexe vs RK Vojvodina 19.10.2019. Našice 32:24
RLMR – Istok, 1.kolo Nexe – Požega 19.10.2019. Slatina 19:5
RLMR – Istok, 1.kolo Nexe – Mladost 19.10.2019. Slatina 14:10
RLMR – Istok, 1.kolo Nexe – Lipa 19.10.2019. Slatina 21:11
RLMR – Istok, 1.kolo Nexe – Slatina 19.10.2019. Slatina 26:3
1. HRLD B – ISTOK, 3. kolo RK Nexe – Petrijevci 13. 10. 2019. Našice 22:13
1. HRLD B – ISTOK, 3. kolo RK Osijek – RK Nexe 13. 10. 2019. Našice 16:13
1. HRLD B – ISTOK, 3. kolo ŠR Ivankovo – RK Nexe 13. 10. 2019. Našice 15:21
1. HMKRL – ISTOK, 1. krug RK Osijek – RK Nexe 12. 10. 2019. Osijek 14:23
1. HMKRL – ISTOK, 1. krug RK Županja – RK Nexe 12. 10. 2019. Osijek 13:22
1. HMKRL – ISTOK, 1. krug RK Nexe – RK Cestorad Vinkoprom 12. 10. 2019. Osijek 19:11
2. HRL ISTOK – (2. kolo) RK Borovo – RK Nexe 2 12. 10. 2019. Borovo naselje 24:25
2. HRL ISTOK – (I. kolo) VALPOVKA – NEXE 2 6.10.2019. Valpovo 25:26
SEHA Gazprom liga 5. kolo HC Motor Zaporozhy – RK Nexe – HC 05.10.2019. Zaporozhye 33:31
1. HRLD A – istok, 3. kolo RK Slatina – RK Nexe 05.10.2019. Našice 18:27
1. HRLD A – istok, 1. kolo RK Osijek – RK Nexe 05.10.2019. Našice 21:31
1. HRLD A – istok, 3. kolo RK Nexe – RK Viro-Virovitica 05.10.2019. Našice 27:17
SEHA Gazprom liga 4. kolo Nexe – Beijing Sports University 30.09.2019. Našice 40:26
Turnir u Valpovu – Dječaci 2010. godište – 1/4 finale
RK Nexe – RK Ivan Mikanovci
28.09.2019. Valpovo 8:11
Turnir u Valpovu – Dječaci 2010. godište
RK NEXE – ŠR PERIHIL
28.09.2019. Valpovo 6:3
Turnir u Valpovu – Dječaci 2010. godište RK SLATINA – RK NEXE 28.09.2019. Valpovo 5:5
Turnir u Valpovu – Dječaci 2010. godište RK NEXE – MRK SESVETE 28.09.2019. Valpovo 11:7
7. Međunarodni memorijalni rukometni turnir Zlatko Ivić – Čiva
RK Petrijevci – RK Nexe
29.09.2019. Valpovo 5:13
7. Međunarodni memorijalni rukometni turnir Zlatko Ivić – Čiva
GRK Varaždin 1930 – RK Nexe
29.09.2019. Valpovo 15:10
7. Međunarodni memorijalni rukometni turnir Zlatko Ivić – Čiva
RK Maksimir Pastela – RK Nexe
29.09.2019. Valpovo 9:0
7. Međunarodni memorijalni rukometni turnir Zlatko Ivić – Čiva
RK Nexe – RK Požega
29.09.2019. Valpovo 11:3
7. Međunarodni memorijalni rukometni turnir Zlatko Ivić – Čiva
MRK Sesvete 2 – RK Nexe
29.09.2019. Valpovo 11:7
7. Međunarodni memorijalni rukometni turnir Zlatko Ivić – Čiva
RK Nexe –  RK Koprivnica NOA
29.09.2019. Valpovo 7:7
1. HRLDB – Istok
RK LIPA – RK NEXE
28.09.2019. Požega 5:23
1. HRLDB – Istok
RK NEXE – RK POŽEGA
28.09.2019. Požega 18:11
1.HRLDA istok (2006 i mlađi), 2. krug
RK “NEXE”- RK “BROD” 28.09.2019. Slavonski Brod 26:17
1.HRLDA istok (2006 i mlađi), 2. krug
RK “DEJAN KRTOLICA” – RK “NEXE” 28.09.2019. Slavonski Brod 18:20
Pripremna utakmica Nova Gradiška – Nexe2 28.09.2019. Nova Gradiška 28:31
3. kolo SEHA Gazprom lige RK Vardar – RK Nexe 24.09.2019. Skopje 27:25
Turnir Valpovo 2004. godište RK Nexe – RK Koprivnica 22.09.2019. Valpovo 16:13
Turnir Valpovo 2004. godište RK Nexe – MRK Sesvete 22.09.2019. Valpovo 14:17
Turnir Valpovo 2004. godište RK Trsat – RK Nexe 22.09.2019. Valpovo 12:17
Turnir Valpovo 2006. godište RK Nexe – RK Fenikx 22.09.2019. Valpovo 16:10
Turnir Valpovo 2006. godište RK Risovi- RK Nexe 22.09.2019. Valpovo 12:17
Turnir Valpovo 2006. godište RK Nexe – RK Virovitica 22.09.2019. Valpovo 13:21
Turnir Valpovo 2006. godište RK Maksimir – RK Nexe 22.09.2019. Valpovo 18:21
Turnir Valpovo 2006. godište RK Kozara – RK Nexe 22.09.2019. Valpovo 21:16
Turnir Valpovo 2006. godište RK Nexe – RK Trsat 22.09.2019. Valpovo 16:18
1. HRLDB – Istok 2008. i mlađi RK VIROVITICA – RK NEXE 21.09.2019 Slatina 12:25
1. HRLDB – Istok 2008. i mlađi RK NEXE – RK SLATINA 21.09.2019. Slatina 32:7
1. HRLDA – Istok (2006. i mlađi) -1. krug RK Nexe – RK Ivan 14.09.2019. Đakovo 28:20
1. HRLDA – Istok (2006. i mlađi) -1. krug RK ĐAKOVO – RK NEXE 14.09.2019. Đakovo 18:27
SEHA Gazprom liga 2. kolo Nexe – Tatran Prešov 08.09.2019. Našice 24:25
Pripremna utakmica Osijek – Nexe2 04.09.2019. Osijek 34:31
SEHA Gazprom liga 1. kolo Vojvodina – Nexe 02.09.2019. Novi Sad 29:23
10. turnir “Braće Đelekovčan 2019.” – Kadeti 2004. godište 5-8 mjesta Bedekovčina – Nexe 31.08.2019 Koprivnica 13:19
10. turnir “Braće Đelekovčan 2019.” – Kadeti 2004. godište 5-8 mjesta Nexe – Čakovec 31.08.2019 Koprivnica 18:15
10. turnir “Braće Đelekovčan 2019.” – Kadeti 2004. godište 1/4 finale Nexe – Borac 31.08.2019 Koprivnica 12:13
10. turnir “Braće Đelekovčan 2019.” – Kadeti 2004. godište Nexe- Čakovec 31.08.2019. Koprivnica 17:11
10. turnir “Braće Đelekovčan 2019.” – Kadeti 2004. godište NEXE – Koprivnica 06 31.08.2019. Koprivnica 18:6
10. turnir “Braće Đelekovčan 2019.” – Kadeti 2004. godište NEXE – CSURGOII 31.08.2019. Koprivnica 11:10
Turnir u Požegi Požega – Nexe2 31.08.2019. Požega 25:20
Turnir u Požegi Nexe2 – Pastela 31.08.2019. Požega 30:29 (28:28)
“Lavovi handball Challenge” 2002. godište za 5. mjesto Nexe – Vogošća 29.08.2019. Beograd 18:17
“Lavovi handball Challenge” 2006. godište za 5. mjesto Nexe – Rakovica 29.08.2019. Beograd 17:14
“Lavovi handball Challenge” 2006. godište za plasman od 5. do 8. Nexe – Crvena Zvezda 28.08.2019. Beograd 18:13
“Lavovi handball Challenge” 2006. godište Nexe – Partizan 27.08.2019. Beograd 11:17
“Lavovi handball Challenge” 2006. godište Nexe – Vardar 27.08.2019. Beograd 15:17
“Lavovi handball Challenge” 2002. godište Nexe – Metaloplastika 27.08.2019. Beograd 24:19
“Lavovi handball Challenge” 2002. godište Nexe – Kolubara 27.08.2019. Beograd 16:15
“Lavovi handball Challenge” 2002. godište za plasman od 5. do 8. Nexe – Beograd 28.08.2019. Beograd 17:12
“Lavovi handball Challenge” 2006. godište Nexe – Zemun 26.08.2019. Beograd 14:17
“Lavovi handball Challenge” 2006. Nexe – Beograd 28.08.2019. Beograd 25:14
“Lavovi handball Challenge” 2002. godište Nexe – Crvena Zvezda 26.08.2019. Beograd 14:20
Kanjiža cup – Osvojen kup Nexe – Ramhat Hashron 25.08.2019. Kanjiža 32:28
AURELIA CIBALAE 2002. godište polufinale Nexe-Đakovo 25.08.2019. Vinkovci 21:23 (20:20)
AURELIA CIBALAE 2002. godište za 3. mjesto Nexe – Lavovi 25.08.2019. Vinkovci 15:23
AURELIA CIBALAE 2006. godište polufinale Nexe – Kaštela 25.08.2019. Vinkovci 18:22
AURELIA CIBALAE 2006. godište za 3. mjesto Nexe – Valpovka 25.08.2019. Vinkovci 20:19
AURELIA CIBALAE 2008. godište polufinale Nexe – Bjelovar 25.08.2019. Vinkovci 21:18
AURELIA CIBALAE 2008. godište finale Nexe – Ivan St. Minakovci 25.08.2019. Vinkovci 7:20
AURELIA CIBALAE 2010. godište i mlađi Nexe – Borovo 24.08.2019. Vinkovci 10:5
AURELIA CIBALAE 2010. godište i mlađi – djevojčice Nexe – Spačva 24.08.2019. Vinkovci 17:1
AURELIA CIBALAE 2010. godište i mlađi Nexe – Ivanić 24.08.2019. Vinkovci 6:10
AURELIA CIBALAE 2010. godište i mlađi Nexe – Ivanić 24.08.2019. Vinkovci 12:10
AURELIA CIBALAE 2010. godište i mlađi Nexe – Ivanić 24.08.2019. Vinkovci 6:12
AURELIA CIBALAE 2010. godište i mlađi četvrtfinale djevojčice Nexe – Valpovo 24.08.2019. Vinkovci 12:6
AURELIA CIBALAE 2010. godište i mlađi polufinale Nexe – Ivanić 24.08.2019. Vinkovci 10:8
AURELIA CIBALAE 2010. godište i mlađi finale Nexe – Bijeljina 24.08.2019. Vinkovci 8:10
Kanjiža cup Nexe – Metalurg 24.08.2019. Kanjiža 29:27
Kanjiža cup Partizan – Nexe 23.08.2019. Kanjiža 25 :37
AURELIA CIBALAE 2006. godište (četvrtfinale) Nexe – Borovo 24.08.2019. Vinkovci 21:20 (16:16)
AURELIA CIBALAE 2008. godište Nexe – Spačva 24.08.2019. Vinkovci 16:3
AURELIA CIBALAE 2008. godište Nexe – Kaštela 24.08.2019. Vinkovci 20:14
AURELIA CIBALAE 2006. godište Nexe – Spačva 24.08.2019. Vinkovci 20:15
AURELIA CIBALAE 2002. godište Nexe – Spačva 24.08.2019. Vinkovci 15:13
AURELIA CIBALAE 2002. godište Nexe – Kaštela 24.08.2019. Vinkovci 15:21
AURELIA CIBALAE 2008. godište Nexe – Ivankovo 23.08.2019. Vinkovci 24:18
AURELIA CIBALAE 2006. godište Nexe – Županja 23.08.2019. Vinkovci 15:9
AURELIA CIBALAE 2002. godište Nexe – Jedinstvo Brčko 23.08.2019. Vinkovci 28:21
Pripremna utakmica Nexe – Tatran 18.08.2019. Našice 24:32
Prijateljska utakmica RK Nexe2 – RK Požega 17.08.2019. Našica 38:37
Pripremna utakmica Nexe – Szeged 16.08.2019. Našice 32:29
Pripremna utakmica Szeged – Tatran 17.08.2019. Našice 39:38
Pripremna utakmica Dobova – Nexe 10.08.2019. Dobova 24:30
Pripremna utakmica Csurgoi – Nexe 09.08.2019. Csurgoi 27:28
Pripremna utakmica Komlo – Nexe 07.08.2019. Komlo 22:24
Pripremna utakmica Nexe – Komlo 02.08.2019. Našice  29:25
6. TURNIR PRIJATELJSTVA PETRIJEVCI 2019. NEXE – IVAN MIKANOVCVI 15.06.2019. Petrijavci 14:10
6. TURNIR PRIJATELJSTVA PETRIJEVCI 2019. FENIX – NEXE 15.06.2019. Petrijavci 4:5
6. TURNIR PRIJATELJSTVA PETRIJEVCI 2019. NEXE – BOROVO 15.06.2019. Petrijavci 7:3
6. TURNIR PRIJATELJSTVA PETRIJEVCI 2019. VIRO 2 – NEXE 15.06.2019. Petrijavci 6:12
6. TURNIR PRIJATELJSTVA PETRIJEVCI 2019. ŽRK – NEXE 15.06.2019. Petrijavci 8:11
6. TURNIR PRIJATELJSTVA PETRIJEVCI 2019. NEXE – TENJA 15.06.2019 Petrijavci 14:9
Liga za prvaka 10. kolo Zagreb – Nexe 29.5.2019. Zagreb 30:27
Liga za prvaka 9. kolo Nexe – Dubrava 26.5.2019. Našice 43:31
1. HMKRL 2004. – Završnice Split – Nexe 26.5.2019. Poreč 25:18
1. HMKRL 2004. – Završnice Nexe – Karlovac 25.05.2019. Poreč 14:14
1. HMKRL 2004. – Završnice Nexe – Trogir 25.05.2019. Poreč 14:16
1. HMKRL 2004. – Završnice Nexe – Zagreb 24.05.2019. OŠ Finida
Poreč
17:23
1. HMKRL 2004. – Završnice Bjelovar – Nexe 24.05.2019. Veli Jože
Poreč
20:20
1. HMKRL 2004. – Završnice Solin – Nexe 23.05.2019. OŠ Finida
Poreč
19:17
KUP Hrvatske – Polufinale PPD Zagreb – RK Nexe 17.05.2019. Poreč 33:31
Liga za prvaka 8. kolo Poreč – Nexe 12.5.2019. Poreč 20:37
1.HRLDB – Završnice Cestorad – Nexe 12.05.2019. Poreč 15:21
2.HKRL – Istok – 9. kolo Rk Valpovka – RK Nexe 11.05.2019. Valpovo 35:28
1.HRLDB – Završnice Nexe – Bjelovar 11.05.2019. Poreč 10:21
1.HRLDB – Završnice Nexe – Osijek 11.05.2019. Poreč 12:14
1.HRLDB – Završnice PPD Zagreb – Nexe 10.05.2019. Poreč 25:11
1.HRLDB – Završnice Nexe – GRK Varaždin 1930 10.05.2019. Poreč 10:22
1.HRLDB – Završnice Solin – Nexe 10.5.2019. Poreč 12:11
1.HRLDB – Završnice Nexe – Umag 9.5.2019. Poreč 17:11
1.HRLDA istok; 2006. i mlađi; 18.krug RK IVAN MIKANOVCI – RK NEXE 5.5.2019. Našice 18:11
1.HRLDA istok; 2006. i mlađi; 18.krug RK NEXE – RK ĐAKOVO 5.5.2019. Našice 17:22
1.HMKRL – Istok 14. kolo Nexe – Nova Gradiška 5.5.2019. Nova Gradiška 24:17
1.HMKRL – Istok 14. kolo Brod – Nexe 5.5.2019. Nova Gradiška 28:25
Liga za prvaka 7. kolo Nexe – Spačva 4.5.2019. Našice 33:25
1/4 finala Kup Hrvatske Poreč – Nexe 30.4.2019. Poreč 20:31
1. HRLDA – Istok RK SLATINA – RK NEXE 27.04.2019. D.Miholjac 9:20
1. HRLDA – Istok RK NEXE – RK MLADOST 27.04.2019. D.Miholjac 22:9
1. HMKRL – ISTOK ŽUPANJA – NEXE 28.04.2019. Našice 17:23
1. HMKRL – ISTOK NEXE – CESTORAD 28.04.2019. Našice 22:19
2. HKRL istok RK NEXE – RK SLATINA 27.04.2019. Našice 35:20
Liga za prvaka Hrvatske 6. kolo RK Nexe – RK Umag 27.04.2019. Našice 36:25
Turnir Kesiszubac RK NEXE – RK VALPOVKA 23.04.2019. Bjelovar 9:18
Turnir Kesiszubac RK NEXE – RK BROD 23.04.2019. Bjelovar 10:11
Turnir Kesiszubac RK NEXE – RK RUDAR 23.04.2019. Bjelovar 11:14
Liga za prvaka 5. kolo Nexe – PPD Zagreb 19.4.2019. Našice 19:26
19. Međunarodno otvoreno prvenstvo Karlovca u mini rukometu 2008. godište 1/4 finale MRK 28. april – Nexe 14.4.2019. Karlovac 12:11
19. Međunarodno otvoreno prvenstvo Karlovca u mini rukometu 2008. godište Nexe – Gospić 14.4.2019. Karlovac 21:16
19. Međunarodno otvoreno prvenstvo Karlovca u mini rukometu 2008. godište Marina Kaštela 1 – Nexe 14.4.2019. Karlovac 9:17
19. Međunarodno otvoreno prvenstvo Karlovca u mini rukometu 2008. godište Nexe – Umag 14.4.2019. Karlovac 15:11
19. Međunarodno otvoreno prvenstvo Karlovca u mini rukometu 2008. godište Nexe – Drenjak Slunj 14.4.2019. Karlovac 12:7
19. Međunarodno otvoreno prvenstvo Karlovca u mini rukometu 2010. godište 1/8 finala Sisak – Nexe 14.4.2019. Karlovac 18:5
19. Međunarodno otvoreno prvenstvo Karlovca u mini rukometu 2010. godište Poreč – Nexe 14.4.2019. Karlovac 4:5
19. Međunarodno otvoreno prvenstvo Karlovca u mini rukometu 2010. godište Gorica – Nexe 14.4.2019. Karlovac 3:8
19. Međunarodno otvoreno prvenstvo Karlovca u mini rukometu 2010. godište MRK 28. april – Nexe 14.4.2019. Karlovac 9:3
2. HRL Istok 18. kolo Slavija – Nexe2 13.4.2019. Staro Petrovo Selo 24:27
1. HRLDA Istok 16. krug Nexe – Tenja 13.4.2019. Osijek 25:14
1. HRLDA Istok 16. krug Cestorad – Nexe 13.4.2019. Osijek 12:26
1. HRLDB Istok 14. krug Nexe – Viro Virovitica 13.4.2019. Virovitica 19:9
1. HRLDB Istok 14. krug Slatina – Nexe 13.4.2019. Virovitica 11:20
1. HMKRL Istok 12. krug Nexe – Borovo 7.4.2019. Borovo 18:17
1. HMKRL Istok 12. krug Spačva – Nexe 7.4.2019. Borovo 19:29
Liga za prvaka 4. kolo Dubrava – Nexe 6.4.2019. Zagreb 31:37
2. HRL Istok 17. kolo Nexe2 – Brod 6.4.2019. Našice 28:29
1. HRLDB Istok 13. krug Nova Gradiška – Nexe 6.4.2019. Nova Gradiška 9:20
1. HRLDB Istok 13. krug Nexe – Požega 6.4.2019. Nova Gradiška 18:11
SEHA Final Four za treće mjesto Nexe – Meshkov Brest 3.4.2019. Brest 19:24
SEHA Final Four polufinale PPD Zagreb – Nexe 2.4.2019. Brest 28:23
2. HRL Istok 16. kolo Nexe2 – Feniks 31.3.3019. Našice 25:29
1. HRLDA Istok 15. krug Nexe – Županja 31.3.2019. Županja 31:16
1. HRLDA Istok 15. krug Frankopan – Nexe 31.3.2019. Županja 14.21
Liga za prvaka 3. kolo Nexe – Poreč 30.3.2019. Našice 35:25
EHF kup Grupa B 6. kolo TSV Hannover-Burgdorf – Nexe 27.3.2019. Hannover 32:22
1. HMKRL Istok 11. krug Ivan Mikanovci – Nexe 24.3.2019. Đakovo 17:22
1. HMKRL Istok 11. krug Nexe – Đakovo 24.3.2019. Đakovo 15:14
2. HKRL Istok 8. kolo Nexe – Orahovica 24.3.2019. Našice 41:15
EHF kup Grupa B 5. kolo Nexe – Grundfos Tatabanya 23.3.2019. Našice 26:29
2. HRL Istok 15. kolo Valpovka – Nexe2 23.3.2019. Valpovo 30:24
1. HRLDB Istok 12. krug Cestorad – Nexe 23.3.2019. Osijek 19:24
Liga za prvaka 2. kolo Spačva Vinkovci – Nexe 19.3.2019. Vinkovci 24:31
1. HRLDA Istok 14. krug Požega – Nexe 17.3.2019 Našice 28:20
1. HRLDA Istok 14. krug Nexe – Lipa 17.3.2019. Našice 31:15
Liga za prvaka 1. kolo Umag – Nexe 16.3.2019. Umag 21:31
2. HRL Istok 14.kolo Nexe2 – Županja 16.3.2019. Našice 36:32
SEHA 18. kolo Nexe – Meshkov Brest 13.3.2019. Našice 26:29
SEHA 17. kolo Nexe – Vardar 10.3.2019. Našice 24:21
2. HRL Istok 13. kolo Nova Gradiška – Nexe2 10.3.2019. Staro Petrovo Selo 37:35
1. HMKRL Istok 10. krug Viro Virovitica – Nexe 10.3.2019. Osijek 15:26
1. HRLDB Istok 11. krug Petrijevci – Nexe 10.3.2019. Petrijevci 13:25
SEHA 16. kolo Vojvodina – Nexe 5.3.2019. Novi Sad 26:21
EHF kup Grupa B 4. kolo HC Eurofarm Rabotnik – Nexe 3.3.2019. Bitola 29:28
2. HRL Istok 12. kolo Nexe2 – Orahovica 3.3.2019. Našice 33:26
1. HRLDA Istok 13. krug Nexe – Viro Virovitica 2 3.3.2019. Viroviticia 17:17
1. HRLDA Istok 13. krug Viro Virovitica 1 – Nexe 3.3.2019. Virovitica 18:15
1. HMKRL Istok 8. kolo Osijek -Nexe 2.3.2019, Osijek 17:17
1/8 finala Kup Hrvatske Požega – Nexe 27.2.2019. Požega 25:41
1. HRLDB Istok 10. krug Nexe – Đakovo 24.2.2019. Našice 12:7
1. HRLDB Istok 10. krug Ivan Mikanovci – Nexe 24.2.2019. Našice 11:7
1. HRLDB Istok 10. krug Nexe – Osijek 24.2.2019. Našice 14:6
EHF kup Grupa B 3. kolo Nexe – HC Eurofarm Rabotnik 23.2.2019. Našice 23:18
2. HRL Istok 11. kolo Slatina – Nexe2 23.2.2019. Virovitica 27:18
2. HRL Istok 10. kolo Nexe2 – Požega 17.2.2019. Našice 33:34
EHF kup Grupa B 2. kolo Nexe – TSV Hannofer-Burgdorf 16.2.2019. Našice 29:25
1. HRLDA Istok 12. krug Nexe – Slavija 16.2.2019. Osijek 30:6
1. HRLDA Istok 12. krug Brod – Nexe 16.2.2019. Osijek 16:21
1. HMKRL Istok 8. krug Valpovka – Nexe 10.2.2019. Našice 22:14
1. HMKRL Istok 8. krug Nexe – Feniks 10.2.2019. Našice 17:15
Pripremna utakmica Valpovka – Nexe2 9.2.2019. Valpovo 32:33
1. HRLDB Istok 9. krug Nexe – Feniks 9.2.2019. Valpovo 21:9
1. HRLDB Istok 9. krug Nexe – Valpovka 9.2.2019. Valpovo 17:2
EHF kup Grupa B 1. kolo Grundfos Tatabanya – Nexe 8.2.2019. Györ 27:28
SEHA 14. kolo Nexe – Tatran Prešov 3.2.2019. Našice 27:22
1. HRLDA Istok 11. krug Nexe – Valpovka 3.2.2019. Valpovo 26:27
1. HRLDA Istok 11. krug Feniks – Nexe 3.2.2019. Valpovo 21:21
Pripremna utakmica Orahovica – Nexe2 2.2.2019 Đurđenovac 21:31
Pripremna utakmica Nexe – Csurgoi 29.1.2019. Našice 29:31
1. HRLDA Istok 10. krug Nexe – Osijek 27.1.2019. Našice 22:24
1. HRLDA Istok 10. krug Nexe – Spačva 27.1.2019. Našice 24:20
1. HRLDA Istok 10. krug Borovo – Nexe 27.1.2019. Našice 18:23
Pripremna utakmica Đakovo – Nexe2 26.1.2019. Đakovo 32:30
1. HRLDB Istok 8. krug Nexe – Spačva 26.1.2019. Osijek 16:8
1. HRLDB Istok 8. krug Nexe – Županja 26.1.2019. Osijek 15:8
SEHA 15. kolo Steaua – Nexe 24.1.2019. Bucurest 19:31
Zimski kup Valpovo Dječaci B za treće mjesto Nexe- Noa Koprivnica 20.1.2019. Valpovo 4:9
Zimski kup Valpovo Dječaci B 1/2 finale Daruvar – Nexe 20.1.2019. Valpovo 7:2
Zimski kup Valpovo Dječaci B 1/4 finale Nexe . Virovitica 20.1.2019. Valpovo 9:3
Zimski kup Valpovo Dječaci B Nexe – Noa Koprivnica 20.1.2019. Valpovo 7:6
Zimski kup Valpovo Dječaci B Nexe – Valpovka 20.1.2019. Valpovo 9:4
Memorijal Franca Poloviča finale Riko Ribnica – Nexe 19.1.2019. Dobova 27:28
Memorijal Franca Poloviča Dobova – Nexe 19.1.2019. Dobova 18:29
1. HRLDA Istok 9. krug Nexe – Ivan Mikanovci 19.1.2019. Đakovo 17:22
1. HRLDA Istok 9. krug Đakovo – Nexe 19.1.2019. Đakovo 23:21
1. HMKRL Istok 7. krug Nova Gradiška – Nexe 19.1.2019. Osijek 17:23
1. HMKRL Istok 7. krug Nexe – Brod 19.1.2019. Osijek 15:18
Prijateljska utakmica Požega – Nexe 16.1.2019. Požega 27:31
Prijateljska utakmica Nexe – Komlo 16.1.2019. Požega 33:27
Zenica Handball cup finale kadeti Čelik Junior – Nexe 13.1.2019. Zenica 14:25
Zenica Handball cup finale mlađi kadeti Metlika – Nexe 13.1.2019. Zenica 33:25
Zenica Handball cup polufinale kadeti Nexe – Sloga Donji Vakuf 12.1.2019. Zenica 26:14
Zenica Handball cup polufinale mlađi kadeti Nexe -Čelik Junior 12.1.2019. Zenica 25:19
Zenica Handball cup mlađi kadeti Nexe – Bosna Visoko 12.1.2019. Zenica 17:15
Zenica Handball cup Dječaci A Nexe – Bosna Visoko 12.1.2019. Zenica 14:11
Zenica Handball cup kadeti Nexe – Kiseljak 11.1.2019. Zenica 23:6
Zenica Handball cup kadeti Nexe – Iskrica Bugojno 11.1.2019. Zenica 23:14
Zenica Handball cup mlađi kadeti Nexe – Split 11.1.2019. Zenica 23:16
Zenica Handball cup mlađi kadeti Kakanj – Nexe 11.1.2019. Zenica 22:31
Zenica Handball cup mlađi kadeti Respect -Nexe 11.1.2019. Zenica 11:18
Zenica Handball cup Dječaci A Nexe – Bosna Visoko2 11.1.2019. Zenica 22:11
Zenica Handball cup Dječaci A Nexe – Čelik Junior 11.1.2019. Zenica 20:11
Zenica Handball cup Dječaci A Žepće – Nexe 11.1.2019. Zenica 0:10
Prijateljska utakmica Komlo – Nexe 10.1.2019. Komlo 24:29
SEHA 13. kolo Železničar – Nexe 19.12.2018. Niš 18:25
SEHA 12. kolo Nexe – Metalurg 16.12.2018. Našice 26:23
1. HRLDA Istok 8. krug Mladost – Nexe 15.12.2018. Osijek 9:30
1. HRLDA Istok 8. krug Nexe – Slatina 15.12.2018. Osijek 19:7
SEHA 11. kolo Nexe – Izviđač 9.12.2018. Našice 22:17
1. HRLDB Istok 7. krug Nexe – Viro Virovitica 8.12.2018. Našice 18:9
1. HRLDB Istok 7. krug Nexe – Slatina 8.12.2018. Našice 19:9
1. HMKRL Istok 6. krug Nexe – Županja 8.12.2018. Županja 25:17
1. HMKRL Istok 6. krug Cestorad – Nexe 8.12.2018. Županja 15:25
SEHA 10. kolo PPD Zagreb – Nexe 4.12.2018 Varaždin 20:17
2. HRL Istok 9. kolo Nexe2 – Slavija 01.12.2018. Našice 39:24
1. HRLDA Istok 7. krug Tenja – Nexe 01.12.2018. Osijek 9:14
1. HRLDA Istok 7. krug Nexe – Cestorad 01.12.2018. Osijek 16:6
SEHA 9. kolo Meshkov Brest – Nexe 27.11.2018. Brest 25:30
2. HRL Istok 8. kolo Brod – Nexe2 25.11.2018. Slavonski Brod 32:30
1. HRLDB Istok 6. krug Nexe – Nova Gradiška 25.11.2018. Osijek 18:6
1. HRLDB Istok 6. krug Požega – Nexe 25.11.2018. Osijek 4:18
1. HMKRL Istok 5. krug Borovo – Nexe 25.11.2018. Našice 14:22
1. HMKRL Istok 5. krug Nexe – Spačva 25.11.2018. Našice 21:17
2. HKL Istok 5. kolo Slatina – Nexe 25.11.2018. Mikleuš 19:41
EHF kup 3. pretkolo Nexe – Olympiacos 24.11.2018. Našice 30:25
EHF kup 3. pretkolo Olympiacos SFP – Nexe 18.11.2018. Pirej 22:25
1. HRLDA Istok 6. krug Županja – Nexe 18.11.2018. Našice 10:17
1. HRLDA Istok 6. krug Nexe – Frankopan 18.11.2018. Našice 21:9
2. HKRL Istok 4. kolo Nexe – Valpovka 18.11.2018. Našice 31:28
2. HRL Istok 7. kolo Feniks – Nexe2 17.11.2018. Osijek 33:35
1. HRLDB Istok 5. krug Nexe – Cestorad 17.11.2018. Ivankovo 10:9
2. HRL Istok 6. kolo Nexe2 – Valpovka 11.11.2018. Našice 29:29
2. HKL Istok 3. kolo Orahovica – Nexe 11.11.2018. Đurđenovac 8:26
1. HMKRL Istok 4. krug Nexe – Ivan Mikanovci 10.11.2018. Osijek 20:15
1, HMKRL Istok 4. krug Đakovo – Nexe 10.11.2018. Osijek 12:23
1. HRLDA Istok 5. krug Lipa – Nexe 10.11.2018. Požega 17:14
1. HRLDA Istok 5. krug Nexe – Požega 10.11.2018. Požega 15:23
SEHA 8. kolo Vardar – Nexe 06.11.2018. Skopje 31:26
2. HKRL Istok 2. kolo Nexe – Borovo 04.11.2018. Našice 35:26
2. HRL Istok 5. kolo Županja – Nexe 2 03.11.2018. Županja 33:31
1. HRLDA Istok Viro Virovitica2 – Nexe 03.11.2018. Osijek 10:15
1. HRLDA Istok Nexe – Viro Virovitica 03.11.2018. Osijek 10:19
SEHA 7.kolo Nexe-Vojvodina 31.10.2018. Našice 29:23
2. HKRL Istok 1. kolo Feniks – Nexe 28.10.2018. Osijek 24:35
1. HRLDB Istok 4. krug Nexe – Petrijevci 28.10.2018. Našice 15:8
1. HMKRL Istok Nexe – Viro Virovitica 27.10.2018. Virovitica 26:18
2. HRL Istok 4. kolo Nexe 2 – Nova Gradiška 27.10.2018. Našice 27:26
Prijateljska Trimo Trebnje – Nexe 25.10.2018. Trebnje 29:39
Prijateljska Krka – Nexe 24.10.2018. Novo Mesto 29:27
2. HRL Istok 3. kolo Orahovica – Nexe 2 20.10.2018. Đurđenovac 29:30
1. HRLDA Istok Slavija – Nexe 20.10.2018. Brod 1:28
1. HRLDA Istok Nexe – Brod 20.10.2018. Brod 15:22
SEHA 6.kolo Nexe-Steaua 19.10.2018. Našice 28:23
1. HRLDB Istok Đakovo – Nexe 14.10.2018. Đakovo 7:20
1. HRLDB Istok Nexe – Ivan Mikanovci 14.10.2018. Đakovo 10:14
1. HRLDA Istok Valpovka – Nexe 14.10.2018. Našice 25:16
1. HRLDA Istok Nexe – Feniks 14.10.2018. Našice 10:18
1. HRLDA Istok Nexe – Osijek 14.10.2018. Našice 9:19
2. HRL Istok 2. kolo Nexe2 – Slatina 13.10.2018. Našice 24:25
1. HMKRL Istok Nexe – Osijek 06.10.2018. Našice 22:21
2. HRL Istok 1. kolo Požega – Nexe2 06.10.2018. Požega 33:26
Memorijalni turnir “Zlatko Ivić Čiva” 2008. godište finale Nexe – Kozara MP 06.10.2018 Valpovo 7:14
Memorijalni turnir “Zlatko Ivić Čiva” 2008. godište 1/2 finale Nexe – Polet Dugo Selo 06.10.2018 Valpovo 12:9
Memorijalni turnir “Zlatko Ivić Čiva” 2008. godište 1/4 finale Cestorad – Nexe 06.10.2018 Valpovo 11:14
Memorijalni turnir “Zlatko Ivić Čiva” 2008. godište Nexe – Jedinstvo 2015 06.10.2018 Valpovo 12:4
Memorijalni turnir “Zlatko Ivić Čiva” 2008. godište Kozara MP – Nexe 06.10.2018. Valpovo 15:8
Memorijalni turnir “Zlatko Ivić Čiva” 2008. godište Ivan Stari Mikanovci – Nexe 06.10.2018. Valpovo 7:9
Memorijalni turnir “Zlatko Ivić Čiva” 2008. godište Ivan Stari Mikanovci -Nexe2 06.10.2018. Valpovo 12:3
Memorijalni turnir “Zlatko Ivić Čiva” 2008. godište Nexe2 – Valpovka 06.10.2018. Valpovo 2:6
Memorijalni turnir “Zlatko Ivić Čiva” 2008. godište Rugvica – Nexe2 06.10.2018. Valpovo 8:3
Memorijalni turnir “Zlatko Ivić Čiva” 2008. godište Cestorad – Nexe2 06.10.2018. Valpovo 9:5
Memorijalni turnir “Zlatko Ivić Čiva” 2009. godište Nexe – Tenja 06.10.2018. Valpovo 5:0
Memorijalni turnir “Zlatko Ivić Čiva” 2009. godište Nexe – Bijeljina 06.10.2018. Valpovo 5:13
Memorijalni turnir “Zlatko Ivić Čiva” 2009. godište Jedinstvo 2015 – Nexe 06.10.2018. Valpovo 0:5
Memorijalni turnir “Zlatko Ivić Čiva” 2009. godište Tenja – Nexe 06.10.2018. Valpovo 16:7
Memorijalni turnir “Zlatko Ivić Čiva” 2009. godište Rudar Rude – Nexe 06.10.2018. Valpovo 10:1
Memorijalni turnir “Zlatko Ivić Čiva” 2009. godište Nexe – Cestorad 06.10.2018. Valpovo 3:13
SEHA 5.kolo Tatran-Nexe 03.10.2018 Prešov 26:24
Pripremna utakmica Nexe2 – Orahovica 30.09.2018. Našice 40:32
Memorijalni kadetski turnir “Zlatko Ivić Čiva” Nexe – Koprivnica NOA 30.09.2018. Petrijevci 15:11
Memorijalni kadetski turnir “Zlatko Ivić Čiva” Borovo – Nexe 30.09.2018. Petrijevci 16:17
Memorijalni kadetski turnir “Zlatko Ivić Čiva” Nexe – Polet Dugo Selo 30.09.2018. Petrijevci 11:4
1. HRLDB – Istok Osijek – Nexe 29.09.2018. Osijek 18:15
1. HRLDB – Istok Ferniks – Nexe 29.09.2018. Osijek 6:24
1. HRLDB – Istok Nexe – Valpovka 29.09.2018. Osijek 24:5
Memorijalni kadetski turnir “Zlatko Ivić Čiva” VIRO Virovitica – Nexe 29.09.2018. Našice 19:21
Memorijalni kadetski turnir “Zlatko Ivić Čiva” Nexe – Čakovec 29.09.2018. Našice 18:19
Memorijalni kadetski turnir “Zlatko Ivić Čiva” Ivanić Grad -Nexe 29.09.2018. Našice 18:15
Memorijalni kadetski turnir “Zlatko Ivić Čiva” Nexe – Đakovo 29.09.2018. Našice 15:13
1. HRLDA – Istok Spačva – Nexe 29.09.2018. Borovo 17:7
1. HRLDA – Istok Nexe – Borovo 29.09.2018. Borovo 10:19
Prijateljska utakmica Maribor – Nexe 26.09.2018. Maribor 22:33
Prijateljska utakmica Dobova – Nexe 25:09.2018. Dobova 33:38
Pripremna utakmica Požega – Nexe2 22.09.2018. Požega 28:28
1. HMKRL – Istok Nexe – Valpovka 22.09.2018. Valpovo 22:26
1. HMKRL – Istok Feniks – Nexe 22.09.2018. Valpovo 17:24
1. HRLDB – Istok Nexe – Spačva 22.09.2018. Županja 15:10
1. HRLDB – Istok Županja – Nexe 22.09.2018. Županja 4:17
SEHA 4.kolo Nexe-Železničar 19.09.2018. Našice 34:25
Memorijal “Braća Đelekovčan” Valpovka – Nexe 15.09.2018 Koprivnica 24:16
Memorijal “Braća Đelekovčan” Koprivnica Noa -Nexe 15.09.2018. Koprivnica 15:19
Memorijal “Braća Đelekovčan” Nexe – Kozara Mlijekoprodukt 15.09.2018. Koprivnica 27:20
SEHA 3.kolo Metalurg-Nexe 09.09.2018. Skopje 27:32
Pripremna utakmica Valpovka – Nexe2 08.09.2018. Valpovo 16:29
Pripremna utakmica Jedinstvo Brčko -Nexe2 08.09.2018. Valpovo 16:30
SEHA 2.kolo Izviđač-Nexe 05.09.2018. Ljubuški 23:24
SEHA 1.kolo Nexe-PPD 30.08.2018. Našice 23:22
KANJIŽA CUP 2018 RK Nexe- RK Celje Pivovarna Laško 26.08.2018. Kanjiža 26:27
Aurelia Cibalae 2018. (kadeti 2002/2003) Nexe – Spačva 26.08.2018. Vinkovci 12:11
Aurelia Cibalae 2018. (kadeti 2002/2003) Nexe – Kaštela 26.08.2018. Vinkovci 9:18
KANJIŽA CUP 2018 Nexe-CSM Bucuresti 25.08.2018. Kanjiža 25:23
Aurelia Cibalae 2018. (kadeti 2002/2003) Nexe – Bjelovar 25.08.2018. Vinkovci 10:17
Aurelia Cibalae 2018. (kadeti 2002/2003) Lavovi BP – Nexe 25.08.2018. Vinkovci 14:14
Aurelia Cibalae 2018. (kadeti 2002/2003) Kaštela – Nexe 25.08.2018. Vinkovci 13:9
Aurelia Cibalae 2018. (godište 2008.) RK Nexe -RŠ Vučići Zagreb 25.08.2018. Vinkovci 3:11
Aurelia Cibalae 2018. (godište 2008.) RK Nexe -RK Bijeljina 25.08.2018. Vinkovci 7:4
Aurelia Cibalae 2018. (godište 2008.) RK Nexe -RŠ Vučići Zagreb 25.08.2018. Vinkovci 7:7
Aurelia Cibalae 2018. (godište 2008.) RK Nexe  -RK Cestorad Ivankovo 25.08.2018. Vinkovci 6:10
Aurelia Cibalae 2018. (godište 2008.) RK Nexe -RK Ivan Stari Mikanovci 25.08.2018. Vinkovci 11:5
Aurelia Cibalae 2018. (kadeti 2002/2003) Nexe – Osijek 24.08.2018. Vinkovci 17:10
Aurelia Cibalae 2018. (kadeti 2002/2003) Nexe – Spačva 24.08.2018. Vinkovci 9:13
KANJIŽA CUP 2018 Nexe-Gorenje 23.08.2018. Kanjiža 27:21
Johann Berger Turnier Nexe-Lovosice 19.08.2018. Linz 23:34
Johann Berger Turnier Linz-Nexe 18.08.2018 Linz 18:23
Johann Berger Turnier Bozen-Nexe 17.08.2018. Linz 23:37
Pripremni turnir u Zagrebu RK Nexe – RK Dubrava 11.08.2018. Zagreb 35:25
Pripremni turnir u Zagrebu RK Nexe – RK Tatabánya 10.08.2018. Zagreb 20:24
Prijateljska utakmica RK Nexe -RK Spačva 04.08.2018 Našice 32:22

 

 

Svi rezultati
 Wholesale NFL/NHL/MLB/NBA/NCAA Jerseys for sale,where to buy cheap jerseys. 11