1 Лето 2019 - Хургада - Египет | Туристичка агенција Атлас | Leto 2019 - Hurgada - Egipet Wholesale NFL/NHL/MLB/NBA/NCAA Jerseys Лето 2019 - Хургада - Египет | Туристичка агенција Атлас | Leto 2019 - Hurgada - Egipet Wholesale NFL/NHL/MLB/NBA/NCAA Jerseys
ЦЕЛОСНА ПОНУДА

LAST MINUTE - Лето 2019 - Хургада - ЕгипетПРОМО ЦЕНИ ХУРГАДА ЗА ТЕРМИНИ 11.09

Цени по лице со вклучени аеродромски такси

ХОТЕЛ  11.9.2019
7 дена/6 ноќи
Prima Life Makadi Resort 5* (ЕКСКЛУЗИВИТЕТ) 543 €
Elysees Dream Beach Hotel 4* 402 €
Le Pacha Resort 3* 414 €
Minamark Resort 4* 427 €
Regina Swiss Inn Resort 4*  427 €
King Tut Resort 3*  434 €
Long Beach Resort 4* 434 €
Sphinx Aqua Park Beach Resort 4* 440 €
Imperial Shams Abu Soma Resort 4* 446 €
Marlin Inn Azur Resort 4* 446 €
Bella Vista Resort 4* 459 €
Pharaoh Azur Resort 5* 459 €
AMC Royal Resort 4* 466 €
Titanic Resort & Aqua Park 4* 466 €
Coral Beach Resort 4* 466 €
Titanic Beach Spa & Aquapark 5* 498 €
Titanic Palace Resort 5*  510 €
Albatros Aqua Park 5*  511 €
Stella Di Mare Beach Resort & Spa 5* 517 €
Serenity Makadi Beach 5* 523 €
Hilton Hurghada Resort 5*  562 €
Jaz Aquamarine Resort 5*  600 €
Tropitel Sahl Hashees 5* 619 €
Marriott Hurghada 5* 619 €
Albatros Citadel Resort 5* 655 €
Albatros Beach Resort 4* 668 €
Albatros Palace Resort 5* 674 €
Albatros White Beach Resort 5*  768 €
Albatros Dana Beach 5*  778 €
Sunrise Select Crystal Bay Resort 5*  841 €


ЦЕНАТА ВКЛУЧУВА

6 ноќевања / 7 дена
All inclusive услуга
чартер лет Скопје - Хургада - Скопје
вклучени аеродромски такси !!!
чекиран багаж до 20кг
рачен багаж до 6кг
претставник на аеродром во Хургада
организирани факултативни излети

 

ЦЕНАТА НЕ ВКЛУЧУВА
* Патничко здравствено осигурување
* Влезна виза за Египет - за МК пасоши се добива на лице место по пристигнување, потребни се 25усд, хотелска резервација ипасош со важност од минимум 6месеци.
* Хотелски услуги после одјавување на собите (*** хотелот има право да ги прекине All Inclusive услугите по времето предвидено за одјавување)
* Факултативни екскурзии и други индивидуални трошоци

 


Wholesale NFL/NHL/MLB/NBA/NCAA Jerseys for sale,where to buy cheap jerseys. 11