1 Art of Travel | leto-2019-dalecni patuvanja-banji-spa-centri-krstarenja-avio bileti-avio-i-avtobuski-aranzmani-zima Wholesale NFL/NHL/MLB/NBA/NCAA Jerseys

ВО ТЕК СЕ ПОПУСТИТЕ ЗА РАНА УПЛАТА

НАЈНОВИ АРАНЖМАНИ

Крстарење по Нил со Каиро и Александрија

ЕГИПЕТ – КРСТАРЕЊЕ ПО РЕКАТА НИЛ + екскурзија до КАИРО и АЛЕКСАНДРИJA Софија – Хургада – Асуан – Храмот на Ком Омбо – Едфу – Луксор – Каиро – Александриja – Каиро – Софија / 8 дена / автобус, авион и брод

ЕСЕН 2019 /

569 еур / 7 ноќи / авион

ПОВЕЌЕ ДЕТАЛИ

Букурешт – 10. октомври

Плоштадот е опколен со важни знаменитости: Кралската палата која денес е Национален Музеј на уметност, романскиот атенеум, кој е седиште на филхармонијата, Централната универзитетска библиотека, црвената црква Крецулеску ...

11. ОКТОМВРИ

ПРОМО 109 ЕУР / 16.09.2019

ПОВЕЌЕ ДЕТАЛИ

Лисабон и Алгарве – Португалија

Софија – Лисабон – Алгарве – Лагуш – Рија Формоса – Тавира – Евора – Фаро – Лисабон – Синтра – Ешторил – Кашкаиш – Кабо де Рока – Обидуш – Назаре – Фатима – Батаља – Лисабон – Софија

ЛИСАБОН И АЛГАРВЕ - ПОРТУГАЛ

700 ЕУР/ пакет 7 ноќи

ПОВЕЌЕ ДЕТАЛИ

Златна есен во Израел

Златна есен во Израел - авионска програма! Софија – Тел Авив – Јафа – Ерусалим – Витлеем – – Мртво Море – Тел Авив – Софија

ЕСЕН 2019 /

од 509 еур / 3 ноќи / авион

ПОВЕЌЕ ДЕТАЛИ

Grand Hotel dei Cavalieri 4* – Puglia

Хотел "Grand Hotel dei Cavalieri" 4 * е лоциран во западниот дел од италијанската чизма, во туристичката населба Кампомарино ди Маруџо - едно од познатите морски летувалишта во реонот на Таранто, на околу 15 км од градот Мандурија...

SALE

ГРУЗИЈА

Историјата на Грузија започнува уште со старите кралства Колчис и Кавкаска Иберија и таа е една од првите држави која го прифатила христијанството во 4. век. Својата најголема економска и политичка моќ Грузија ја стекнала ...

ЕСЕН 2019 /

532 еур / 4 ноќи / авион

ПОВЕЌЕ ДЕТАЛИ

SALE

Las Palmeras 4* – Fuengirola, Costa del Sol

Андалузија – шпанскиот југ; Севиља со нејзините бербери, Гранада со маварските принцези, Малага - градот благословен од сонцето, раскошно осветлен и полн со булевари и високи палмини дрвја, со бурен и жив ноќен живот ...

ЛЕТО 2019

Специјална понуда за 10. и 17. август

ПОВЕЌЕ ДЕТАЛИ

SALE

Италија, Балеари, Шпанија 08. септември 2019 – Costa Fascinosa

САВОНА-НАПОЛИ-ИБИЦА-ПАЛМА ДЕ МАЈОРКА-БАРСЕЛОНА-САВОНА Поаѓање од Савона 08. септември 2019 брод (7 ноќевања)

Цена од 439 еур

7 ноќи / брод

ПОВЕЌЕ ДЕТАЛИ

МОСКВА – САНКТ ПЕТЕРСБУРГ

Москва е еден од најстарите европски градови. Прв пат се спомнува 1147 година, а во 15. век станува руска престолнина, се до 1712 год. кога улога на главен град ја превзема Санкт Петерсбург.

ЛЕТО - ЕСЕН 2019 /

од 545 еур / 6 ноќи / авион

ПОВЕЌЕ ДЕТАЛИ

SALE

Иран и Персиски залив – 30. септември/ 14. октомври

ЗАПОЗНАЈТЕ ГИ СО НАС ИСТОРИЈАТА НА СТАРАТА ПЕРСИЈА И ДУХОТ НА НОВИОТ ИРАН. TEHERAN - KASHAN - ABIANE - ISFAHAN - YAZD - QESHM - SHIRAZ + MERANJAB, HORMOZ i PERSEPOLIS i NEKROPOLIS

ЕСЕН /

ПРОМО ЦЕНА / 1299 еур

ПОВЕЌЕ ДЕТАЛИ

Art of Travel

  • Лондонска 2/17А Скопје

  • +389 2 305 1905

  • +389 70 27 93 95

  • artoftravel.mk@gmail.com

  • info@artoftravel.mk

ГАЛЕРИЈА

КОНТАКТ

Страницата на Art of Travel е од информативен карактер! Се трудиме редовно да ја ажурираме, но постои можност за поинакви информации од моментално објавените. Ве молиме сите цени и описи на објекти да ги проверите директно во агенцијата телефонски, на mail или лично. Ви благодариме на разбирањето.© Copyright 2018 Art of Travel

Wholesale NFL/NHL/MLB/NBA/NCAA Jerseys for sale,where to buy cheap jerseys. 11