1 :: Мали огласи на ИДИВИДИ :: Wholesale NFL/NHL/MLB/NBA/NCAA Jerseys

Станови

Куќи

Деловен простор

Гаражи

Магацини

Викендици

Плацови

Автомобили

Моторцикли

Моторни Возила

Компјутери

Електронска опрема

Машини и алати

Мебел

Домакинство

Градежни материјали

Фото опрема

Музички инструменти

Спорт и рекреација

Книги и списанија

Медицина

Животни

Растенија

Игри и забава

Уметнини

Облека и обувки

Работа

Услуги

Деловни контакти

Лични контакти

Стоковна размена

Изгубено и најдено

Разно

 

 

::: ПРЕБАРУВАЊЕ :::
 Користете Македонска кодна тастатура
    
    
Најнови 10 огласи
::  Разно
baram da kupam crn petel
Од:
Објавено: 15.09.2019
тел: 070 /
karateboy@t.mk
::  Животни
baram da kupam crn petel
Од:
Објавено: 15.09.2019
тел: 070 /
karateboy@t.mk
::  Куќи
Продавам куќа на ридот во Бардовци. Куќата е приземје и два ката. Цена по договор.
Од:
Објавено: 14.09.2019
тел: 076 / 714164
anakrcvska@hotmail.com
::  Растенија
Продавам собни растенија БЕНЏАМИН; ПЕТОПРСТЕЦ И ДРВО ЖИВОТА. Сите прекрасни и големи. Цена поволна.
Од: Ана
Објавено: 14.09.2019
тел: 076 / 714164
anakrcvska@hotmail.com
::  Станови
Се издава стан 80m2 во строг Центар - Гратски Ѕид спроти главна Пошта (во близина на Соборен Храм). Веднаш вселив, комплетно опремен со две спални соби, пространа дневна со трпезарија, кујна, остава, купатило и голема тераса. Цена 350€
Од: Вероника
Објавено: 14.09.2019
тел: 071 / 333333
zoranpiramida1@gmail.com
::  Станови - Изнајмувам
Се издава стан 80m2 во строг Центар - Гратски Ѕид спроти главна Пошта (во близина на Соборен Храм). Веднаш вселив, комплетно опремен со две спални соби, пространа дневна со трпезарија, кујна, остава, купатило и голема тераса. Цена 350€
Од: Вероника
Објавено: 14.09.2019
тел: 071 / 333333
zoranpiramida1@gmail.com
::  Услуги
Dajem kratkoročne, srednjoročne i dugoročne kredite s kamatama od 3%. Trajanje konzumacije je između 1 godine i 30 godina. Odobreni iznosi također su između 1.000 € i 50.000.000 €.E-adresa: buchokmariia@gmail.com Tel WhatsAp: +337
Од:
Објавено: 14.09.2019
тел: 070 / +33756897311
buchokmariia@gmail.com
::  Мебел
Dajem kratkoročne, srednjoročne i dugoročne kredite s kamatama od 3%. Trajanje konzumacije je između 1 godine i 30 godina. Odobreni iznosi također su između 1.000 € i 50.000.000 €.E-adresa: buchokmariia@gmail.com Tel WhatsAp: +337
Од:
Објавено: 14.09.2019
тел: 070 / +33756897311
buchokmariia@gmail.com
::  Игри и забава
Dajem kratkoročne, srednjoročne i dugoročne kredite s kamatama od 3%. Trajanje konzumacije je između 1 godine i 30 godina. Odobreni iznosi također su između 1.000 € i 50.000.000 €.E-adresa: buchokmariia@gmail.com Tel WhatsAp: +337
Од:
Објавено: 14.09.2019
тел: 070 / +33756897311
buchokmariia@gmail.com
::  Разно
Dajem kratkoročne, srednjoročne i dugoročne kredite s kamatama od 3%. Trajanje konzumacije je između 1 godine i 30 godina. Odobreni iznosi također su između 1.000 € i 50.000.000 €.E-adresa: buchokmariia@gmail.com Tel WhatsAp: +337
Од:
Објавено: 14.09.2019
тел: 070 / +33756897311
buchokmariia@gmail.com
 
ИДИВИДИ Ви препорачува
::  Станови - Изнајмувам
Се издава двособен наместен стан во центарот на Скопје во кулата кај Стара Рампа.Станот има спална,дневна и кујна и има можност за тројца или четворица студенти,на шести спрат со лифт,парно и клима,во непосредна близина на сите факултети.Ристе 070337451
Од:
Објавено: 30.08.2019
тел: 070 / 337451
vale.nedelkovska@morm.gov.mk
::  Станови - Изнајмувам
ИЗДАВАМ НАМЕСТЕН СТАН ВО МИЧУРИН 55 м2, НА ПРИЗЕМЈЕ СО ПАРНО. СТАНОТ СЕ НАОЃА НА 200 МЕТРИ ОД ЖЕЛЕЗНИЧКА СТАНИЦА ВО СКОПЈЕ СПРОТИ ОСНОВНОТО УЧИЛИШТЕ БЛАЖЕ КОНЕСКИ
Од: ИЛИЈА
Објавено: 30.08.2019
тел: 077 / 828726
goran250481@gmail.com
::  Викендици
ПРОДАЖБА на плац со хот и хот куќа 50м2. Се продава плац 2200м2 со куќа во с. Црешево, целосна док. со пат до плацот гаража насади од ораси, лешници овошки.
недалеку од Скопје, CENA 35000eur
Од: Вики
Објавено: 29.08.2019
тел: 070 / 647352
mimicihaela5f@gmail.com
::  Деловен простор - Изнајмувам
Се изнајмува деловен простор од 250м2 во Кочани.
Од:
Објавено: 27.08.2019
тел: 070 / 213024
info.ruenzp@yahoo.com
::  Деловен простор
Се продава стан во Градски Ѕид, 6-ти кат, 127 м2+тераса+лоѓија - нереновиран
Со период за испразнување на станот до 1 година од купопродажбата.
Цена (фиксна): 1200 евра/м2
Од:
Објавено: 27.08.2019
тел: 077 / 627126
yahoo@yahoo.com
::  Станови - Барам
Барам да купам стан во зградата на Адора, позади поликлиника во Ѓорче Петров, било кој спрат освен најгорен.
Од:
Објавено: 05.06.2017
тел: 070 / 226687
adonka@stb.com.mk

 

 
 
:::::::    ИДИВИДИ не превзема никаква одговорност за точноста и содржината на огласите    :::::::
 
 
  додавање оглас   бришење и менување на оглас услови и правила предлози контакт
Wholesale NFL/NHL/MLB/NBA/NCAA Jerseys for sale,where to buy cheap jerseys. 11