1 ПЕТ Туристичка агенција Wholesale NFL/NHL/MLB/NBA/NCAA Jerseys
ДТУ ПЕТ.АЕРО  (02) 3 22 22 01 • (02) 3 12 12 00 • GSM: +389 71 28 55 55

Истражувај, откривај, патувај...

Нaјново во понудата:

<i class="fa fa-tags"></i>Промоции

Промоции

... last minute .... рани резервации... промотивни понуди за цело лето

<i class="glyphicon glyphicon-ice-lolly-tasted"></i>Лето 2019

Лето 2019

Грција - апартмани и хотели, Италија, Шпанија, Египет, Турција, Тунис, далечни дестинации...

Тунис - чартер програма од Белград

Тунис - чартер програма од Белград

... мала земја со многу богата историја и неверојатна разнолика природа...

<i class="fa fa-hand-peace-o"></i> Далечни патувања

Далечни патувања

Егзотика, Малдиви, Сејшели, Куба, Дубаи, Тајланд...

<i class="fa fa-pagelines"></i> Spa&wellness

Spa&wellness

Подобрете си ја целокупната благосостојба на телото ... обновете си го умот, телото и духот...

Турција

Турција

Анталија, Бодрум, Кушадаси, Сармсакли ... 

Бисерите на Јордан

Бисерите на Јордан

Библиски приказни, изгубени градови, Лоренс од Арабија...
12.-20. СЕПТЕМВРИ 2019 /  9 ДЕНА| 8 НОЌИ

Дубаи

Дубаи

... мeшавина од длабоки традиции и футуристички визии, завиткани во пустински сјај...

Индија, златниот триаголник

Индија, златниот триаголник

Делхи – Агра – Таџ Махал – Древната моголска престолнина Фатехпур Сикри – Џајпур
17.01/16.02/28.02/16.03/ГРУПНО ПАТУВАЊЕ

<i class="glyphicon glyphicon-file"></i> Визи

Визи

... информации за посредување за визи за Дуба, Тајланд, Русија, ...

<i class="fa fa-paper-plane"></i> Авио

Авио

За вас ја избираме најповолната, најудобната и најевтината комбинација до вашата сакана дестинација, каде било во светот.

Wholesale NFL/NHL/MLB/NBA/NCAA Jerseys for sale,where to buy cheap jerseys. 11