wholesale nfl jerseys |  wholesale jerseys |  cheap jerseys |  cheap nfl jerseys | 
cheap jerseys |  wholesale jerseys |  Wholesale jerseys |  Wholesale nfl jerseys |  cheap jerseys |  cheap jerseys wholesale |  Web SiteMap |  Cheap NFL Jerseys |  cheap nfl jerseys |  Web SiteMap |  Wholesale NHL Jerseys Online |  wholesale basketball jerseys |  wholesale baseball jerseys |  cheap hockey jerseys |  wholesale authentic nba jerseys |  replica jerseys from china |  cheap replica nba jerseys |  wholesale authentic nhl jerseys |  wholesale nfl jerseys |  Paris Saint Germain jersey |  Wholesale nhl jerseys from china |  wholesale nba Jerseys |  cheap authentic jerseys |  Cheap authentic nfl jerseys |  wholesale nfl jerseys |  authentic nfl jerseys |  custom football jerseys |  Cheap NFL Jerseys Free Shipping |  nfl jerseys supply | 
ЗПЛРМ - Wholesale NFL/NHL/MLB/NBA/NCAA Jerseys

Потреба од доктор по општа медицина

0

ПЗУ Поликлиника Медика Плус-Скопје има потреба од Доктор по општа медицина со или без работно искуство на неопределено време за работа како матичен лекар. Услов ...

08.21.19 | Соопштенија | Прочитај повеќе

Ги будат среде ноќ матичните да потврдат смрт, нема мртвопроверители во некои градови

0

Мртвопроверителите секогаш биле во склоп на Брзата помош која работи 24 часа. Не е в ред  некој да им ѕвони среде ноќ на матичните и да им го ремети мирот. Се случува ...

08.20.19 | Соопштенија | Прочитај повеќе

Распоред на саботни дежурства Драчево 07.09.2019 – 07.12.2019

0

Распоред-на-саботни-дежурства-Драчево-07.09.2019-07.12.2019 ...

08.17.19 | Списоци за дежурства | Прочитај повеќе

Соопштени од ФЗОМ

0

Soopstenie-FZORSM-6.08.2019 ...

08.7.19 | Соопштенија | Прочитај повеќе

Капитација за месец Мај 2019

0

Почитувани колеги пуштена е капитација. Со почит Др Лили ...

08.6.19 | Соопштенија | Прочитај повеќе

Огласи за концесии Штип и Куманово

0

SLU@BEN-VESNIK-NA-RSM-br.-154-OGLASI-koncesii-stip-i-kumanovo ...

07.30.19 | Соопштенија | Прочитај повеќе

Известување за упатување Гастроскопија

0

Почитувани, Универзитетска клиника за Токсикологија Ве известува дека при упатување на пациенти за Гастроскопија на клиника да им го пренесувате упатството кое ...

07.30.19 | Соопштенија | Прочитај повеќе

Потреба од доктор по општа медицина – Скопје

0

Се бара доктор по општа медицина за работа во матична амбуланта со лиценца на неопределено време. Амбулантата се наоѓа во Скопје. Контакт телефон: 076 431 551 ...

07.30.19 | Соопштенија | Прочитај повеќе

Известување од ФЗОМ за пресметка за планирани и остварени услуги по квартал

0

Почитувани, Ве известуваме дека сите ПЗУ-а не треба да ни доставуваат ИЗВЕШТАЈ-ПРЕСМЕТКА ЗА ПЛАНИРАНИ И ОСТВАРЕНИ УСЛУГИ ПО КВАРТАЛИ, бидејќи истите ги имаме во е ...

07.26.19 | Соопштенија | Прочитај повеќе

Матичните доктори не се криминалци

0

Обвинителството нема отворено истрага за случајот што синоќа во Собрание го обелодени премиерот Заев – дека лекари во координација со аптеки издаваат фиктивн ...

07.26.19 | Соопштенија | Прочитај повеќе

Корисни линкови

Министерство за Здравство Фонд за Здравство Лекарска комора За Здравје

Регистрирај се!
Министерство за Здравство
Драмски театар

Барај (Впиши го поимот и притисни enter)

Невработените пак се пререгистрираат - Нова Македонија 25.01.2012

Околу 230.000 граѓани без работа од 1 февруари треба да пополнат изја...

 • Договор помеѓу ЗПЛРМ и Мајкрософт Македонија

  Почитувани колеги, На следниот линк можете да го превземете дог...

 • Известување за капитација и цели

  Почитувани колеги, Следната недела ќе има и цели и капитација. ...

 • Матичните лекари повторно со 50 денари капитација за пациент - Канал 5 06.03.2011

  Зголемена капитација за лекарите од 45 на 50 денари откако претходн...

 • Преговори за нови договори со ФЗОМ за 2012 година

  Почитувани колеги На ден 28.12.2011 година се водеа преговори со ФЗО...

 • Wholesale NFL/NHL/MLB/NBA/NCAA Jerseys for sale,where to buy cheap jerseys. 1